Бердичів. Про надзвичайні ситуації
787 subscribers
2 photos
3 links
Повідомлення про аварії та ремонтні роботи
Download Telegram
Шановні комунальники!
Колектив МКП «Бердичівводоканал» щиро вітає Вас з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства !
Ваша клопітка праця починається в той час, коли більшість мешканців нашого міста ще не прокинулась, а завершується коли більшість вже сплять.
Завдяки вашим старанням всі городяни мають у домівках тепло, воду та світло.
Ви зробили і робите багато хороших справ, і тільки зрідка отримуєте у відповідь вдячні слова.
Тож, дякуємо Вам за невтомну працю й відданість своїй професії.
Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров'я, натхнення, добробуту та довголіття.
Хай щедрою до Вас буде доля, обминають життєві негаразди. Будьте щасливі!
Адміністрація МКП «Бердичівводоканал»
Українською Асоціацією «Укрводоканалекологія» були нагороджені працівники нашого підприємства за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у забезпечення стабільної роботи водопровідно-каналізаційного господарства міста та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників житлово - комунального господарства та побутового обслуговування.
Приєднуємось до привітань.
Наказ № 40-ОД.
Шановні споживачі. В зв"язку з проривом на водопровідній мережі по вул.Богданівській, 49, тимчасово призупинено подачу води на вулиці: Чкалова, Богданівська, Європейська, Новоїванівська, Металістів, вул. та пров. Семенівська. Подача води буде відновлена після завершення ремонтних робіт.
Просимо вибачення за тимчасові незручності.
Шановні споживачі.
З 10.00 год. зупинена насосна станція №5 в зв'язку з плановим відключенням електроенергії. Без подачі води залишились район Елінгу та частково Червоної Гори. Насосна станція №5 відновить роботу при наявності електроенергії.
Шановні споживачі.
В зв'язку з ремонтними роботами з 08.30 год. буде зупинена НС №1 та НС №2. Без водопостачання будуть райони М'ясокомбінату, Цукрорафінадний, вул. і пров. Пителя, район Хлібзаводу. Водопостачання буде відновлено після завершення ремонтних робіт.
Шановні споживачі!
У зв’язку з ремонтними роботами, які буде проводити ДВЖРЕП №7, в житлових будинках по вул. Білопільська, 89, 91 зупинена насосна станція №4. Водопостачання буде відновлено після завершення ремонтних робіт.
Просимо вибачення за тимчасові незручності.
Шановні споживачі!
В зв'язку з проривом на водопровідній мережі по вул. Газопровідна,2 зупинена НС №2, тимчасово без подачі води залишаться вул. Білопільська, вул. Механізаторська, вул. Низгірецька, пров. Газопровідний та вул. Газопровідна.
Подача води буде відновлена після завершення ремонтних робіт.
Просимо вибачення за тимчасові незручності.
Шановні споживачі!
12.05.2023 р. з 12.00 год. буде понижено тиск води на НС №3 "Південна" в зв'язку з аварійно - ремонтними роботами на підводному трубопроводі дюкерного переходу через р. Гнилоп'ять.
Можлива відсутність подачі води на верхні поверхи будинків.
МКП «Бердичівводоканал» висловлює свою подяку споживачам, які вчасно передають показники лічильника та сплачують за спожиті послуги водопостачання.
Кожний ваш платіж – це своєчасна сплата податків, цілодобове безперебійне забезпечення водопостачанням та відновлення мереж. Для забезпечення стабільної роботи підприємства нам необхідно купувати реагенти, матеріали для ремонту та ліквідації аварій трубопроводів, паливно-мастильні матеріали та сплачувати за постачання електроенергії.
Для відображення сплачених сум у квитанціях в місяці оплати та для уникнення непорозумінь, оплату за спожиті послуги водопостачання та водовідведення бажано здійснювати до 25 числа поточного місяця.
Сплатити рахунки за наданні послуги можна у будь у будь якому відділенні банку, через он-лайн сервіси (ПриватБанк – 24 та інші) або в касі нашого підприємства.
Адміністрація.
Шановні споживачі. В зв'язку з ремонтними роботами, які буде проводити МК ВЖРЕП №7 по вул. Білопільська,81 з 9год 30хв буде зупинена НС №4. Без водопостачання будуть : вул Білопільська, вул. Газопровідна, селище Енергетиків, райони Комбікормового, Хлібзаводу.
Щановні споживачі! 22.05.23 року на насосній станції №3 "Південна" буде понижено тиск води район вокзалу, ринок, центр, дитячий світ, загребелля, лікарня, в зв"язку з ліквідацією прориву.
Просимо вибачення за тимчасові незручності.
Шановні споживачі.
24.05.2023 р. з 09.30 год. буде зупинена насосна станція №5 в зв'язку з ліквідацією прориву на водопроводі по вул. Є. Старікова,8. Без подачі води залишились район Елінгу та частково Червоної Гори.
Водопостачання буде відновлено після завершення ремонтних робіт.
Просимо вибачення за тимчасові незручності.
Щановні споживачі!
25.05.2023 р. зупинена НС №3 в зв'язку з ліквідацією прориву на водопровідній мережі по вул. Житомирська,14, тимчасово без подачі води залишився район вокзалу, ринок, центр, дитячий світ, загребелля, лікарня.
Водопостачання буде відновлено після завершення ремонтних робіт.
Просимо вибачення за тимчасові незручності.
Шановні мешканці . В зв'язку з заміною засувки на Житомирській ,23 ,буде припинена подача води в районі ринку на вул.Миру, Толстого, Сакко і Ванцетті, Маложитомирська, Чернишевського, Житомирська по №35. Водопостачання відновиться після закінчення ремонтних робіт.
Шановні мешканці! В зв"язку з проривом на водопровідній мережі по вул. Вінницькій 30.05.23 року о 21.00 буде понижено тиск води на насосній станції №3 "Південна". Понизиться тиск в водопроводі в районах: Центр, Вокзал, Загребля, частково Червона Гора.
Просимо вибачення за тимчасові незручності.
Щановні споживачі!
В зв'язку з проривом на водоводі по вул. Вінницька та вул. Дружби зупинена НС №3, без подачі води залишився район вокзалу, ринок, центр, дитячий світ, загребелля, лікарня та частково Червона гора.
Водопостачання буде відновлено після завершення ремонтних робіт.
Просимо вибачення за тимчасові незручності.
Шановні споживачі приватного сектору!
МКП «Бердичівводоканал» нагадує, що згідно рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 16.06.2020 р. № 122 «Про встановлення тривалості поливального сезону» з 01 травня по 30 вересня проводиться нарахування плати за поливання присадибних ділянок споживачів приватного сектору.
Плата за поливання споживачам приватного сектору, у разі відсутності засобів обліку холодної води, проводиться з розрахунку площі присадибної ділянки 5 (п’ять) соток. У разі отримання від споживача документації щодо фактичної площі належної йому земельної ділянки, нарахування плати здійснюється на загальну площу земельної ділянки без врахування площі забудови.
Розрахунок витрат води для поливу споживачам, що не мають засобів обліку, здійснюється відповідно до затверджених норм питного водопостачання з відрахуванням кількості дощових днів, підтверджених довідкою з Житомирського обласного центру з гідрометеорології, а саме: - для поливання садів, присадибних ділянок, квітників, газонів норма витрат - 5 л/м2 на добу, а з розрахунку на 100 м2 за 30 календарних днів – 15 м3 . Вартість поливу за 30 календарних днів на 100 м2 – 362,55 грн. Відповідно за 5 соток плата за водопостачання складає 1812,75 грн. за місяць.
Нарахування за полив присадибної ділянки буде відображатися в квитанціях в місяці, в якому здійснювався полив.
МКП «Бердичівводоканал» рекомендує споживачам надати підтверджуючі документи щодо наявної площі земельної ділянки. Споживачам, яким здійснюються розрахунки по нормам водоспоживання - облаштувати водопровідні вводи засобами обліку холодної води.
Адміністрація МКП «Бердичівводоканал»
Шановні споживачі!
В зв"язку з ліквідацією прориву на водопроводі по вул. Шевченка, 6 понижено тиск в мережі на насосній станції №3 "Південна".
Тиск в мережі понизився в водопровідній мережі районів: Загребля, Центр, Вокзал, Лікарня, Дитячий світ, частково вул. Зоряна.