Бердичів

міська рада

Місцеві петиції

Електронна петиція – особлива форма колективного звернення громадян до Бердичівської міської ради та її виконавчих органів (далі – Петиція), яка є однією із форм участі територіальної громади у здійсненні місцевого самоврядування, подається та розглядається відповідно до статті 23 Закону України «Про звернення громадян»

Подавати Петиції та брати участь в їх підписанні можуть громадяни, що належним чином зареєстровані на веб-сайті громадського об’єднання e-DEM, ідентифіковані з використанням інтегрованої системи електронної ідентифікації а також інших засобів ідентифікації, які дають змогу однозначно встановлювати особу та мають офіційно зареєстроване місце проживання на території Бердичівської міської територіальної громади.

Електронна петиція подається в електронній формі, для чого автор (ініціатор) Петиції заповнює українською мовою спеціальну форму, яка розміщена на веб-сайті. Електронна петиція повинна містити: прізвище, ім’я, по батькові громадянина чи представника групи осіб або назву громадського об’єднання (із зазначенням посадової особи), а також адресу електронної пошти та номер телефону.

Ініціатор звернення в Петиції викладає суть порушеного питання, пропозицію щодо його вирішення, а в заголовку Петиції зазначає її короткий зміст. Петиція не може містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини.

Положення про електронні петиції