Бердичів

міська рада

Стратегія розвитку міста

Управлінням економічного розвитку розпочато розробку проєкту Стратегії розвитку Бердичівської міської  територіальної громади  до 2030  року (далі – проєкт Стратегії) та формування завдань з її реалізації на 2022-2024 роки.

Найважливішим етапом розробки проєкту Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії.

Запрошуємо громадян, суб’єктів підприємницької діяльності, громадські організації, установи та організації всіх форм власності підготувати пропозиції до проєкту Стратегії розвитку громади. Ідеї цих проєктів буде розглянуто та проаналізовано  робочою групою з розробки проєкту Стратегії та визначено найважливіші з них. За результатами буде сформовано План заходів з реалізації Стратегії розвитку громади на 2022 – 2024 роки та визначено джерела фінансування.

Пропозиції до проєкту Стратегії від громадян, суб’єктів підприємницької діяльності, громадських організацій, установ та організацій всіх форм власності приймаються до 01 вересня 2021 року за встановленою формою Додаток 1 на електронну адресу: ekonomika-berd@ukr.net.

Крім того, проводиться опитування жителів громади та бізнесу для визначення основних проблем, які існують в громаді та перспектив розвитку громади на майбутнє. Думка жителів та суб’єктів господарювання для нас  є важливою та буде врахована при визначенні пріоритетних завдань і шляхів розвитку Бердичівської міської територіальної громади.

Анкета для опитування думки мешканців Бердичівської МТГ приймається до 01 вересня 2021 року за посиланням:  за встановленою формою Додаток 2 он-лайн на електронну адресу: ekonomika-berd@ukr.net або у паперовому вигляді за адресою: пл. Центральна, 1 , приміщення Бердичівської міської ради, І-й поверх, Центр надання адміністративних послуг (фойє).

Анкета для опитування бізнесу Бердичівської МТГ приймається до 01 вересня 2021 року:  за встановленою формою Додаток 3 он-лайн на електронну адресу: ekonomika-berd@ukr.net або у паперовому вигляді за адресою: пл. Центральна, 1 , приміщення Бердичівської міської ради, І-й поверх, Центр надання адміністративних послуг (фойє).

Заздалегідь дякуємо за присвячений Вами для всієї громади час!