Бердичів

міська рада

Стратегія розвитку міста

Управлінням економічного розвитку продовжено розробку проєкту Стратегії розвитку Бердичівської міської  територіальної громади  до 2027  року (далі – проєкт Стратегії) та формування завдань з її реалізації на 2023-2025 роки.

Найважливішим етапом розробки проєкту Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії.

Запрошуємо громадян, суб’єктів підприємницької діяльності, громадські організації, установи та організації всіх форм власності підготувати пропозиції до проєкту Стратегії розвитку громади. Ідеї цих проєктів буде розглянуто та проаналізовано  робочою групою з розробки проєкту Стратегії та визначено найважливіші з них. За результатами буде сформовано План заходів з реалізації Стратегії розвитку громади на 2023 – 2025 роки та визначено джерела фінансування.

Пропозиції до проєкту Стратегії від громадян, суб’єктів підприємницької діяльності, громадських організацій, установ та організацій всіх форм власності приймаються до 30 травня 2023 року на електронну адресу: ekonomika-berd@ukr.net.

Крім того, проводиться опитування жителів громади та бізнесу для визначення основних проблем, які існують в громаді та перспектив розвитку громади на майбутнє. Думка жителів та суб’єктів господарювання для нас  є важливою та буде врахована при визначенні пріоритетних завдань і шляхів розвитку Бердичівської міської територіальної громади.

Заздалегідь дякуємо за присвячений Вами для всієї громади час!