Бердичів

міська рада

Енергоощадність

Підтримка енергозбереження в житловому секторі

Впровадження енергоефективних заходів у будинку принесе його мешканцям чимало переваг: зменшення енергоспоживання, заощадження коштів сімейного бюджету на рахунках за комунальні послуги, створення комфортних умов проживання та підвищення вартості квартири чи будинку загалом.

 

Урядова програма «теплих» кредитів

Сьогодні держава надає населенню та ОСББ на це безповоротну грошову допомогу у рамках вже популярної Урядової програми з енергоефективності. Щотижня її учасниками стають все нові і нові ОСББ у різних регіонах країни.

З жовтня 2014 року для населення та ОСББ діє урядова програма «теплих кредитів». Детальніше – на сайті Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України за посиланням.

 

Конкурс проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках

Конкурс проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках м. Бердичева, в яких створені і функціонують об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, розроблено з иметою впровадження у житловому фонді міста енергоефективних заходів, а також проведення капітального ремонту основних конструктивних елементів у будинках (покрівлі, під’їздів, підвалу, фасаду), інженерних комунікацій, ліфтів і їх обладнання тощо.

Процедура відбору проектів, доцільних для реалізації, проводиться на умовах спільного фінансування робіт за рахунок:

– коштів ОСББ (не менше 30% від загальної суми поданого проекту);
– коштів міського бюджету (не більше 70% від загальної суми робіт).