Бердичів

міська рада

ОСББ

Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків міста Бердичева

інформація станом на 08 листопада 2021 року

Законом України „Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку” визначено, що управління багатоквартирним будинком здійснюється його співвласниками (ст.9).  Співвласники багатоквартирного будинку – це власники квартир та власники нежитлових приміщень.

         Саме співвласники  будинку на загальних зборах приймають рішення щодо управління своїм багатоквартирним будинком (ст.10).

         Функції з управління будинком можуть передаватися:

 • управителю,
 • об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ),
 • асоціації ОСББ.

         Для створення об’єднання співвласників скликаються установчі збори, на яких власники квартир та власники нежитлових приміщень приймають рішення про створення ОСББ,  визначають його назву, обирають членів правління та голову, обирають членів ревізійної комісії (це статутні органи управління), затверджують розмір внеску (тариф).

         ОСББ самостійно обслуговує та ремонтує своє будинкове господарство; самостійно веде бухгалтерський облік та фінансову звітність;  самостійно керує і приймає рішення з тих чи інших  питань.

         В місті Бердичеві створено, зареєстровано і здійснює господарську діяльність через статутні органи 180 об’єднань  співвласників, які охоплюють 209 багатоквартирних будинків, в них розташовано 13 тисяч квартир.

Як створити ОСББ

Крок ПЕРШИЙ:    Утворити   „ініціативну групу”.

    Серед активних співвласників будинку утворюється „ініціативна група” (не менше 3 осіб),  яка добровільно  бере на себе такі зобов’язання:

 • провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед співвласників будинку щодо створення ОСББ;
 • організувати загальні збори, для чого надати співвласникам будинку повідомлення про дату та час проведення зборів (за 14 днів), розвісити оголошення про збори;
 • провести  загальні  збори, оформити Протокол зборів.

Крок  ДРУГИЙ.    Державна  реєстрація  ОСББ.

  Обраний на зборах голова правління подає до державного реєстратора установчі документи:

     –  Протокол загальних зборів з підписами співвласників (за зразком),        

     –  Протокол засідання правління з обрання голови правління,

     –  Статут ОСББ  на основі Типового Статуту об’єднання. 

    Ці документи попередньо нотаріально завіряються.

     Створене об’єднання  набуває статусу юридичної особи  після проведення державної реєстрації і отримання „Виписки з Єдиного державного реєстру”.

Крок  ТРЕТІЙ.   Продовження реєстрації  в інших установах.

  В обласному статистичному управлінні необхідно отримати статистичну довідку „Про включення ОСББ до державного реєстру”. В Державній податковій інспекції отримати довідку  „Про включення ОСББ до реєстру неприбуткових організацій”.  Замовити печатку з власним найменування та  реквізитами ОСББ. 

 Голова разом з бухгалтером відкривають в установі банку поточний рахунок ОСББ, на який співвласники будинку будуть сплачувати  свої внески (платежі) на утримання та обслуговування будинку.

Крок  ЧЕТВЕРТИЙ.    Передача  документації на  житловий  будинок.                              

       Передача технічної та бухгалтерської документації на житловий будинок  від колишнього управителя (МК ВЖРЕП №7 або ПП „Житлоремекс 2”) до ОСББ відбувається згідно акту приймання-передачі, який оформляє передаюча сторона.

       Під час передачі управителем передаються:

 • технічна документація, яка є в наявності; 
 • документи бухгалтерського обліку та звітності та інше.

       Сторони підписують акт в трьох примірниках  і скріплюють його своїми  печатками.

Крок  ПЯТИЙ.     Планування  діяльності з управління  будинком.

Для забезпечення належного утримання та обслуговування житлового будинку правління ОСББ одразу після підписання акту приймання-передачі:

 • укладає договори з підприємствами надавачами  послуг:  РЕМ,

      МКАРС,  з технічного обслуговування ліфтів та іншими;

 • організовує роботу з прибирання дворової території та під’їздів (приймає на роботу двірника та прибиральницю);
 • складає плани робіт на поточний рік з ремонту будинку та благоустрою дворової  території;
 • визначає і на загальних зборах затверджує розмір винагороди (заробітної плати) для голови правління, бухгалтера, двірника, прибиральниці.

ОСББ – це окрема юридична особа, яка має свій Статут, адресу, власне найменування та особисті реквізити (ідентифікаційний код, печатку, рахунок в установі банку). Об’єднання є неприбутковою організацією.
ОСББ – це єдина можливість для власників квартир та власників нежитлових приміщень багатоквартирного будинку спільно управляти загальним майном, утримувати його, обслуговувати та ремонтувати за власні кошти-внески самих співвласників (квартплату).
Закон України „Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку” від 14.05.2015 № 417-УШ надає визначення для всіх власників квартир та власників нежитлових приміщень – співвласники спільного майна багатоквартирного будинку (ст.4 п.2).
А спільне майно багатоквартирного будинку – це приміщення загального користування (у тому числі допоміжні: сміттєкамери, підвали, горища, шахти і машинні відділення ліфтів, колясочні, комори); несучі та огороджувальні конструкції будинку; механічне, електричне та сантехнічне обладнання; прибудинкова територія.
Згідно ст. 10 Закону України „Про приватизацію державного житлового фонду” власники квартир багатоквартирних будинків є співвласниками допоміжних приміщень будинку, технічного обладнання, елементів зовнішнього благоустрою і зобов’язані брати участь у загальних витратах, пов’язаних з утриманням будинку та прибудинкової території”.

Для здійснення фінансової підтримки ОСББ з проведення різних ремонтних робіт у будинках та на прилеглих територіях розроблено і затверджено три види конкурсів:

1). 28.02.2017 міська рада прийняла рішення №272, яким затверджено „Положення про конкурс проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках м.Бердичева, в яких створені і функціонують ОСББ”.  

Відповідно до умов Положення про конкурс голови ОСББ оформляють свої проектні пропозиції з тих проблемних питань, які є у їх  будинках і потребують проведення капітального ремонту, але на умовах дольової участі самих співвласників (не менше 30% від вартості запланованих робіт надає ОСББ), а решта коштів – виділяється з міського бюджету.

До конкурсної комісії голови ОСББ подають проектні пропозиції та Протокол загальних зборів. Конкурсна комісія на своїх засіданнях проводить відбір проектів і визначає переможців. Переможців такого конкурсу передбачено чотири в кожному півріччі, тобто вісім ОСББ протягом  року отримають фінансову підтримку з міського бюджету.

У 2017 – 2019 роках такі конкурси  серед ОСББ міста вже відбулися. Переможці отримали кошти з міського бюджету і спільно з власними коштами виконали заплановані роботи, серед яких:  капітальний ремонт покрівель, ліфтів, заміна мереж живлення у підвалі,  заміна вікон та дверей у під’їздах.  Для проведення зазначених ремонтних робіт  з міського бюджету були виділені, як співфінансування, такі кошти: у 2017 році –  485,8  тис.грн.;   у 2018 році –  688,3 тис.грн.;  у 2019 році – 836,5 тис.грн.

2). 08.04.2019 виконавчий комітет міської ради прийняв рішення № 95, яким затверджено Положення про проведення міського конкурсу „Благоустрій територій, прилеглих до будинків, в яких створені і функціонують ОСББ”.

          Відповідно до умов цього конкурсу голови ОСББ подають на розгляд конкурсної комісії свої проектні пропозиції щодо покращення стану благоустрою на прилеглих до будинків територіях, в тому числі: влаштування дитячих та спортивних майданчиків, куточків відпочинку, впорядкування контейнерних майданчиків, капітальних ремонт тротуарів, міжбудинкових проїздів, відмостки  навколо будинків.

Оплата робіт проводиться на умовах спільного фінансування: від ОСББ – не менше 30% (від суми запланованих робіт), з міського бюджету – не більше 70%.  Конкурс серед ОСББ міста розпочатий у 2019 році і проводиться  1 раз на рік,  переможців передбачено – чотири ОСББ в рік.

У 2019 році 4 переможці такого конкурсу вже отримали з міського бюджету фінансову підтримку в сумі 287,5 тис.грн., які використали для проведення капітального ремонту тротуарів та міжбудинкових проїздів.

3). 30.11.2018 виконавчий комітет міської ради прийняв рішення №402, яким затвердив Положення з проведення міського конкурсу Краще ОСББ нашого міста” Такий конкурс теж розпочатий у 2019 році  і  проводиться  1 раз на рік.

Конкурсна комісія візуально з виїздом на місце здійснює моніторинг ведення учасниками конкурсу робіт з ремонту багатоквартирних будинків, благоустрою територій, стану дитячих ігрових та спортивних майданчиків, естетичного вигляду квітників та газонів, а також шляхом проведення аналізу рівня оплати співвласниками ОСББ за спожиті житлово-комунальні послуги.           Критерії оцінювання учасників для визначення переможців:

–  загальний вигляд будинку;

–  утримання в зразковому санітарному та технічному  стані  під’їздів;

–  стан підвалу, його освітленість, технічний стан комунікацій та мереж;

–  справність ліфтів та впорядкування машинних відділень ліфтів;

–  благоустрій дворової території.

Учасники конкурсу подають такі документи: лист на участь у конкурсі, заповнену анкету, довідку про фінансовий стан ОСББ, протокол засідання правління об’єднання про напрямок використання грошової премії у разі перемоги. Грошові премії  чотирьом переможцям конкурсу передбачені такі:

1 місце –  одне ОСББ   –   50 тис.грн.

2   місце  –  одне ОСББ   –   40 тис.грн.

3   місце  –   два ОСББ    –    по  30 тис.грн.  кожному.

          Вперше цей конкурс був проведений у 2019 році, його переможцями стали: 1 місце – ОСББ „Добро” (вул. Руська, 18); 2 місце – ОСББ „Золотий ключик-13-15-42” (вул. Євгена Старікова, 13, 15, вул. Одеська, 42);  3 місце – ОСББ „Краєвид-40” (вул. Низгірецька, 40) та ОСББ „Швейник-26” (вул. Л.Карастоянової, 26). Голови цих об’єднань в урочистій обстановці на грудневій сесії міської ради отримали відзнаки „Краще ОСББ нашого міста 2019 року” та сертифікати на отримання грошової премії.  Премії на загальну суму 150 тис.грн.  ними отримані в 1 півріччі 2020 року і використані на ремонт під’їздів  та  заміну старих вікон на нові сучасні пластикові.

№ з/п

Рішення

міської ради

або виконкому

Назва  об’єднання

співвласників

адреса будинку

Характеристика будинку

Дані про голову та бухгалтера ОСББ,

їх  контактні   телефони

1.

ріш. виконкому  24.12.1998 №744

код  20424831

“Промінь”

вул. Л.Карастоянової, 18

4 поверхи, 2 під’їзди, 34квартири житл.пл.1099кв.м,  заг.пл.1726,7

гол. Хаустович Леся Олександрівна

2.

ріш.виконкому

26.11.1998 №659

код  20424765

“Вишня 1”

вул. Луппова, 5-а

4 поверхи, 2 під’їзди, 36 квартир, жит.пл.1220кв.м, заг.пл1690кв.м

гол. Перківський Альберт Романович

бух. Мельничук Катерина Миколаївна

3.

ріш.виконкому

26.11.1998 №659

код   20423412

“Каштан”

вул. Л.Карастоянової, 13\6

4 поверхи, 2 під’їзди, 34квартири жит.пл.1085кв.м,  заг.пл1545кв.м

гол. Дрокова Ольга Василівна

4.

ріш.виконкому

24.12.1998 №744

код   20423487

“Надія-9”

вул. Миру, 9

5 поверхів, 2 під’їзди, 40квартир, жит.пл.1402 кв.м, заг.пл1980кв.м

гол. Палкін Едуард В’ячеславович

5.

ріш.виконкому

14.07.2005 №370

код  20423406

“Злагода”

вул. Миру, 11

5 поверхів, 3 під’їзди, 60квартир, жит.пл.1602кв.м,  заг.пл.3213квм

гол.  Шилюк Людмила Миколаївна

бух.  Гаврилюк Ніла Олександрівна

6.

ріш.виконкому

24.12.1998 №744

код  20423725

“Мрія”

вул. Котляревського, 6

5 поверхів, 4 під’їзди, 70квартир, жит.пл.2091 кв.м, заг.пл3079кв.м

гол. Григор’єв Юрій Федорович

бух. Мовсясян Тетяна Володимирівна

7.

ріш.виконкому

12.01.2000 №22

код  20424434

“Довіра”

вул. Вінницька (Свердлова),  67

5 поверхів, 4 під’їзди, 70квартир, жит.пл.2101кв.м, заг.пл.3109кв.м

гол. Ревізова Наталія Василівна

бух. Залевська Галина Степанівна

8.

ріш.виконкому

12.01.2000 №22

код   20424914

“Роксолана”

вул. Данилівська (Фрунзе), 18

5 поверхів, 90квартир, 6під’їздів, ж.пл2786,5кв.м, заг.пл.4232кв.м

гол. Марущак  Леся Володимирівна

бух. Бабій Алла Анатоліївна

9.

ріш.виконкому

24.12.1998 №744

код  20423748

“Берізка”

пров. Котляревського, 4

5 поверхів, 4 під’їзди, 70квартир, жит.пл.2111,5 кв.м,  заг.пл 3111,7 кв.м.

гол. Григор’єв Юрій Федорович

бух. Савченко Олена Аркадіївна

10.

ріш.виконкому

24.03.2000 №181

код  20422602

“Світоч – 69”

вул. Вінницька (Свердлова),  69

9 поверхів, 2під’їзди, 72квартири жит.пл. 2405,6кв.м,  заг.пл.4004,6 кв.м

гол  Яворська Валентина Василівна

бух.Ртіщева Олена Іванів

11.

ріш.виконкому

26.11.1998 №659

код   20424682

“Ялинка – 6”

вул. Данилівська (Фрунзе), 6

5 поверхів, 4 під’їзди, 70квартир, жит.пл.2101,4кв.м,  заг.пл.3099,3

гол. Шилюк Людмила Миколаївна

бух. Ковалик Людмила Анатоліївна

12.

ріш.виконкому

05.05.1999 №285

код  20424788

“Радуга-43”

вул. Раскової, 43

5 поверхів, 80квартир, 6під’їздів, жит.пл.2393кв.м,  заг.пл.3987квм

гол. Павлова Людмила Євгеніївна

бух. Поліщук Ірина Сергіївна

13.

ріш.виконкому

22.02.1999 №80

код  20423665

“Маяк”

пров. Котляревського, 10

5 поверхів, 4 під’їзди, 70квартир, жит.пл.2145 кв.м, заг.пл.3159квм

заст.гол. Павлюк Лідія Петрівна

бух. Солопчук Ріта Гергіївна

14.

ріш.виконкому

05.05.1999 №285

код   20423330

“Ювілейний”

вул. Раскової,  47,  49

№ 47 –5поверх, 35квар, 3під’їзди жит.пл.1291,6кв.м, заг.пл.2492

№ 49 –5 поверх,30квар, 2під’їзди жит.пл.850,5кв.м, заг.пл.1741квм

гол. Магдил Валерій Георгійович

бух. Мовсясян   Тетяна Володимирівна

15.

ріш.виконкому

19.10.2000 №631 код  20424446

“Зірка-120”

вул. Раскової, 13, 13-а

№ 13 – 5 поверхів, 60 кв., жит.пл. 2037 кв.м,  заг.пл. 3336 кв.м

№ 13”а” – 5 поверхів, 60 квартир жит.пл.2037 кв.м, заг.пл.3336квм

гол.  Длугаш  Ірина  Юріївна

бух. Єрмоленко Олена Владиславівна

16.

ріш.виконкому

30.06.1999 №381

код  20424601

“Перемога”

вул. Житомирська (Леніна),  51

5 поверхів, 80 квартир, 5під’їздів жит.пл. 2297,3кв.м,  заг.пл. 3750

гол. Марковська Наталія Віталіївна

17.

ріш.виконкому

28.02.2001 №107

код  20424133

“Мир”

вул. Житомирська (Леніна),  57

5 поверхів,6під’їздів, 100квартир жит.пл.2930кв.м, заг.пл.4386кв.м

гол.  Погрібний Леонід Васильович

бух. Караваєва Клавдія Олександрівна

18.

ріш.виконкому

22.02.1999 №80

код  20423429

“Приморський-12”

пров. Котляревського, 12

5 поверхів, 4 під’їзди, 70квартир, жит.пл.2091кв.м, заг.пл.3110кв.м

гол. Сідлецька Ірина Іванівна

бух.Ковалик  Людмила Анатоліївна

19.

ріш.виконкому

30.06.1999 №381

код  20423560

“Космос – 7”

вул. Данилівська (Фрунзе), 7

 5 поверхів, 4 під’їзди, 70квартир

жит.пл.1820,6кв.м, заг.пл.2845кв

гол. Єсипенко Світлана Володимирівна

бух. Комашня Леся Анатоліївна

20.

ріш.виконкому

24.12.1998 №744

код   20422921

“Колосок – 29”

вул. Садова,  29-а

 5 поверхів, 4під’їзди, 60квартир, жит.пл.2086кв.м, заг.пл.3399кв.м

гол. Марчук Володимир Володимирович

бух. Лотоцька Юлія Володимирівна

21.

ріш.виконкому

17.08.2000 №482

код  20423889

“Швейник – 26”

вул. Л.Карастоянової,  26

5 поверхів,6під’їздів, 130квартир

житл.площа  2709,7 кв.м, заг.площа 4739,3 кв.м

гол. Омельченко Надія Юхимівна

бух. Денисенко Людмила Олександрівна

22.

ріш.виконкому

18.05.2000 №304

код  20424848

“Комсомолець”

вул. Б.Хмельницького, 1-а

5поверхів,145квартир,10під’їздів жит.пл.4474,2кв.м,  заг.пл.7448,4

гол. Іванцова Алла Костянтинівна

бух.Нашкерська Людмила Володимирівна

23.

ріш.виконкому

28.07.1999 №444

код  20422766

“Вимпел – 1”

вул. Б.Хмельницького, 3-а

5 поверхів, 105квартир,7під’їздів жит.пл.3064,5кв.м, заг.пл.5048,5

гол. Дух Василь Миколайович

бух. Герасименко Інна Василівна

24.

ріш.виконкому

23.11.2000 №698

код  20423085

“Вимпел – 2”

вул.Європейська(К.Лібкнехта),15

9 поверхів,2під’їзди, 64квартири, житл.пл.2190,1кв.м, заг.пл.3620,1

гол. Лотоцька Юлія Володимирівна

25.

ріш.виконкому

28.02.2001 №107

код  20423820

“Вимпел – 3”

вул. Шевченка,  25а,  блок „А”

5 поверхів, 2під’їзди, 30квартир, житл.пл. 1078 кв.м,  заг.пл.1703,7

гол.Колодяжний Віталій Геннадійович

заст.Ковальчук Володимир Олександрович

26.

ріш.виконкому

22.02.1999 №80

код   20423101

“Вимпел – 4”

вул. Луппова, 12

 9 поверхів, 72квартири,2підїзди,  жит.пл.2432,1 кв.м,  заг.пл 4042,7

гол. Туровський  Олександр Броніславович

бух. Філіпова Галина Михайлівна

27.

ріш.виконкому

26.11.1998 №659

код  20424529

“Вогник – 8”

пров. Поштовий,  8-а

5 поверхів, 7під’їздів,100квартир жит.пл.3464,1 кв.м,  заг.пл 5504,1

гол. Каня Володимир Данилович

бух. Черниш Надія Сергіївна

28.

ріш.виконкому

26.03.2001 №169

код  20423642

“Жовтень-22”

вул. Богунська,  22

 5поверхів, 8підїздів,104квартири жит.пл. 3190 кв.м,   заг.пл.5375кв

гол. Шилюк Людмила Миколаївна

бух. Ковалик Людмила Анатоліївна

29.

ріш.виконкому

26.09.1996 №515

код  22052322

ТВЖ  “Кам’яна квітка”

вул.Житомирська, 23-а  кв №1-36

10 поверхів, 1 під’їзд, 36квартир, жит.пл.1231кв.м, заг.пл.2043,5кв

гол. Ісаєв Олексій Олександрович

30.

ріш.виконкому

28.07.1999 №444

код  24706265

“Прогрес – 23 ”

вул.Семенівська (Шелушкова),23

9 поверхів, 2під’їзди, 64квартири жит.пл.2216 кв.м, заг.пл.3670квм

гол. Біланчук Алла Анатоліївна

бух. Марковська Наталія Віталіївна

31.

ріш.виконкому

24.03.2000 №181

код  20403409

“Метро-10 Б”

вул. Чкалова,  10-б

5 поверхів, 2 під’їзди, 30квартир, жит.пл.1050 кв.м,  заг.пл.1683,4

гол. Скіра Тетяна Леонідівна

32.

ріш.виконкому

24.03.2000 №181

код  20403214

“Супутник”

вул. Чкалова, 13-а

5 поверхів, 2 під’їзди, 30квартир, жит.пл.1069кв.м, заг.пл.1795кв.м

гол. Вакулюк Віталій Олексійович

бух. Лотоцька Юлія Володимирівна

33.

ріш. міськради  15.11.2000 №227

код   25924225

“Автомобіліст-28”

вул.Шкіряників(Петровського)28

3 поверхи, 3підїзди, 27 квартир, жит.пл835,7кв.м.заг.пл1446,8квм

гол. Висоцька Ольга Миколаївна

34.

ріш. міськради  22.02.2001 №250

код 25982814

“Вітамін”

вул. Руська,  8

5 поверхів, 30 квартир, 2під’їзди жит.пл.1087кв.м, заг.пл.1752кв.м

гол. Котляр Людмила Вікторівна

заст.гол. Назарук Лариса Сергіївна

35.

ріш. міськради   19.06.2001 №285

код  26017618

“Будівельник”

вул. Героїв України, 17-а

відомчий будинок  БМУ-6

9 поверхів, 108 квартир,2під’їзди жит.пл.2159 кв.м,   заг.пл.5092,7

гол. Лотоцька  Юлія Володимирівна

36.

ріш.  міськради   19.06.2001 №285

код  26018032

“Молодіжний – 12”

вул. Житомирська,  12

відомчий будинок  БМУ-6

3 поверхи, 29 квартир, 2 під’їзди, жит.пл.746,9кв.м,  заг.пл.1612кв

гол. Лонська Інна Іванівна

бух. Курдій  Марія Онуфріївна

37.

ріш.виконкому

01.11.2001 №699

код   26091862

“Галант”

вул. Л.Карастоянової,  24

5 поверхів, 70квартир, 5під’їздів жит.пл.2344,8кв.м,  заг.пл.3914кв

гол. Балагута Валентина Володимирівна

заст.Шинкаренко Петро Олександрівна

38.

ріш.виконкому

29.02.2002 №129

код  26145836

“ТРАКЛІН-ЖЕК”

площа Соборна,  9

4 поверхи, 22квартири, 2 під’їзди жит.пл.815,6кв.м, заг.пл.1624квм

гол. Глейзер Олександр Абрамович

бух. Глейзер Ірина Євгеніївна

39.

ріш. міськради  02.07.2002  №31

код  26193213

“Калина-19 Л”

вул.Ломоносова,19

3 поверхи, 27квартир, 2 під’їзди жит.пл.882,1кв.м,  заг.пл.1630,6

гол. Тищенко Оксана Володимирівна

заст. Колодійчук Тамара Василівна

бух. Новак Ольга Костянтинівна

40.

ріш. міськради  17.12.2003 №282

код  26479336

“Енергетик-68”

вул. Козацька (Володарського),

№ 68, 68-а

2 поверхи, 2 будинки, 15квартир, жит.пл.436кв.м,   заг.пл.710,4квм

гол. Собчук Олександр Володимирович

заст. Кирилюк Георгій Анатолійович

41.

ріш. міськради   23.03.2004 №308

код  33231359

„Лісовик”

пров. Олександра Пителя, 24

3 поверхи, 18 квартир, 3 під’їзди, житл.пл. 631 кв.м,  заг. пл. 1032,1

гол. Костенко  Тетяна  Іванівна

бух. Науменко Тетяна Сергіївна

42.

ріш.виконкому

01.04.2004 №193

код   32931743

„Ретро”

вул. Джозефа Конрада

(Л. Карастоянової),  7/16

2 поверхи, 8 квартир, житл.пл. 239,7 кв.м,   заг.пл. 893 кв.м

гол. Харкевич  Олег  Юрійович

бух. Баюн Ірина Олегівна

43.

ріш.виконкому

19.08.2004 №506

код   33168041

„Єдина родина”

вул. Луппова, 14

9 поверхів, 68 квартир, 2 під’їзди житл.пл. 2359 кв.м,   заг.пл.4000

гол. Сотчук Валентина Миколаївна

бух. Юрківська  Олена Вікторівна

44.

ріш. міськради    11.11.2004 №465

код  33231390

„Людмила”

вул. Зоряна (КІМа),  26-б

2 поверхи, 27 квартир, 1 під’їзд житл.пл. 439 кв.м,  заг. пл. 1080

гол. Голуб  Світлана Василівна

45.

ріш.виконкому

06.12.2004 №695

код  33231427

„Ковчег”

вул.Житомирська,23-а, кв.37-117

10 поверхів, 80квартир, 2під’їзди житл.пл.2685,5кв.м, заг.пл.4519,1

гол. Малиновський Віктор Анатолійович

46.

ріш. міськради  31.03.2005 №549

код  33529444

„Березневе”

вул. Раскової, 34

5 поверхів, 30 квартир, 2 під’їзди заг.пл.1721,8кв.м

гол. Солопчук Ріта Георгіївна

47.

ріш.виконкому

14.07.2005 №369

код   33626372

„Теремок”

вул. Луппова, 10

9 поверхів,142квартири,4під’їзди житл.пл.4956,9кв.м, заг.пл.8395,1

гол. Медвідь Наталія Володимирівна

бух. Глущенко Тетяна Миколаївна

48.

ріш.виконкому

28.12.2005 №745

код  33991138

„Шанс”

вул. Житомирська,  20/1

9 поверхів, 64квартири, 2під’їзди житл.пл.2272,1кв.м, заг.пл.5957,8

гол. Кириченко Алла Василівна

бух. Грановська Олена Олександрівна

49.

ріш.виконкому

22.06.2006 №332

код  34126039

„Озерце”

вул. Червона,  24

5 поверхів, 56квартир, 4 під’їзди житл.пл.1836,3кв.м, заг.пл.2703,8

гол.  Назарук Лариса Сергіївна

50.

ріш.виконкому

22.06.2006 №331

код  34126065

„Струмок”

вул. Червона,  26

5 поверхів, 50квартир, 5 під’їздів  житл.пл1604,4кв.м,  заг.пл.2617,1

гол. Юрчук Валентин Андрійович

бух. Хоменко Людмила Болеславівна

51.

ріш.виконкому

07.11.2006 №602

код  34658300

„Соняшник”,

вул. Шевченка, 25-а

5 поверхів, 75квартир, 5під’їздів житл.пл.2154,1кв.м, заг.пл.3745,5

гол. Душинська Олена Іванівна

бух. Гашимова Валентина Кузьмівна

52.

ріш.виконкому

07.11.2006 №603

код  34658185

„Відродження”

вул. Новоіванівська, 36

5 поверхів,100квартир, 9під’їздів житл.пл.3158,6кв.м, заг.пл.5720,9

гол. Кулик Любов Єгорівна

бух. Чумак Людмила Іванівна

53.

ріш.виконкому

18.01.2007  №14

код  34658164

«Верба»

вул. Вінницька, 59

5 поверхів,119квартир, 8під’їздів житл.пл.3158,6кв.м, заг.пл.5816,9

гол. Яворська Валентина Василівна

бух. Новак Ірина Андріївна

54.

держ. реєстрація 05.03.2007

код  34658232

«Еліта-Бердиш»

вул. В.Чорновола,15

6 поверхів, 48 квартир, 2під’їзди, заг.площа 2539 кв.м

гол. Примаченко Андрій Петрович

бух. Герасіменко Інна  Василівна

55.

ріш.виконкому

26.06.2007 №345

код  34658171

«Затишок-1»

вул. Богунська,  20

5 поверхів,120квартир, 8під’їздів житл.пл.3190кв.м, заг.пл.5375кв

гол. Шилюк Людмила Миколаївна

бух. Ковалик Людмила Анатоліївна

56.

ріш.виконкому

05.09.2007 №515

код   35006509

«Успіх-1» (під’їзди №1,2,кв.1-60)

вул. Низгірецька, 12-а, блок ”А”

5 поверхів, 60 квартир, 2 під’їзди жит.пл.981,6кв.м,  заг.пл.1834,7

гол. Тарасюк Ростислав Миколайович

бух. Ковалик Людмила Анатоліївна

57.

ріш. виконкому

26.10.07  № 613

код   35461242

«Пролісок – 1»

пр.Олександра Пителя,8-а,блок 4

3 поверхи, 24 квартири, 3під’їзди жит.пл. 809,4кв.м,   заг. пл.1969,6

гол. Мулярчук Валентина Андріївна

бух. Невдовиченко Олександр Сергійович

58.

ріш.виконкому

22.11.2007 №707

код  35461221

«Оберіг – 4»

вул. Чехова, 4

9 поверхів, 72квартири, 2під’їзди жит.пл.1988,8кв.м, заг.пл.3566,3

гол. Борисова Ірина Станіславівна

бух. Ртіщева Олена Іванівна

59.

ріш.виконкому

31.01.2008 №50

код  35461347

«Надія-52»

вул. Мучна, 52-а

5 поверхів, 30 квартир, 1 під’їзд жит.пл.501,2кв.м,   заг.пл.1283,9

гол.  Ісаєв Олексій Олександрович

60.

ріш.виконкому

27.03.2008 №192

код   35461415

«Центр-23»

вул. Шевченка, 23

5 поверхів,127квартир, 8під’їздів жит.пл.4141,6кв.м,  заг.пл.6864,7

гол. Чорноплеча Раїса Григорівна

бух. Гуцалюк Наталія Володимирівна

61.

ріш.виконкому

19.06.2008 №385

код   35901067

«Барвінок  – 7»

вул. Данилівська (Фрунзе), 7-а

5поверхів, 70квартир, 4 під’їзди жит.пл.1820,6кв.м,  заг.пл.2844,7

гол. Кулик Любов Єгорівна

бух. Чумак Людмила Іванівна

62.

ріш.виконкому

24.07.2008 №476

код  36029679

«Спартак – 45»

вул. Спартаківська,  45

3 поверхи,  24квартири, 3під’їзди житл.пл.841,8кв.м,  заг.пл.1405,8

гол. Вітюк  Ірина Володимирівна

63.

ріш.виконкому

09.12.2008 №797

код  36229054

„Бузок – 7”

вул. Здоров’я (С.Сломницьких),7

5 поверхів, 70 квартир, 6підїздів жит.пл.2355кв.м, заг.пл.3906квм

гол. Симоненко Леонід Васильович

заст.Симоненко Жанна Михайлівна

бух. Олійник Людмила Олексіївна

64.

ріш.виконкому

09.12.2008 №796

код  36229080

 „Любисток – 9”

вул. Здоров’я (С.Сломницьких),9

5 поверхів, 70квартир, 5під’їздів, жит.пл.2008кв.м, заг.пл.3492кв.м

гол. Дрокова Ольга Василівна

 65.

ріш.виконкому

25.12.2008 №873

код    36229143

„Холодок-62”

вул.Козацька (Володарського),62

3 поверхи, 24 квартири, 3підїзди жит.пл.812 кв.м,   заг.пл. 1511,3

гол. Длугаш Юрій Едуардович

 66.

ріш.виконкому

05.06.2009 №315

код  36402696

„25-ий Квартал”

вул. Вінницька,  25

5 поверхів, 95квартир, 6 під’їздів жит.пл.2954кв.м,  заг.пл. 4420,97

гол. Чуваєв Олександр Миколайович

бух. Глущенко Тетяна Миколаївна

 67.

ріш.виконкому

25.06.2009 №375

код  36402811

„Дружба – 12”

вул. Героїв України, 12

3 поверхи,  12 квартир, 1 під’їзд, жит.пл.415кв.м,  заг.пл.562 кв.м

гол. Сударікова Ірина Олександрівна

заст. Корзун Людмила Семенівна

 68.

ріш.виконкому

25.06.2009 №376

код  36402759

„Сонячний – 41”

вул. Короленка, 41-а

2 поверхи, 29 квартир, 1 під’їзд,

заг.пл. 1920 кв.м

гол. Чудак Анатолій Володимирович

69.

ріш.виконкому

20.08.2009 №505

код   36402827

„Сонечко – 16”

пров. Олександра Пителя, 16

3поверхи, 12квартир, 2під’їзди жит.пл.429,5кв.м,  заг.пл. 854,7

гол. Жеребчук Ігор  Вікторович

70.

зареєстровано державним реєстратором

код 37124390

„Чайка-3”

вул.Сергія Ковтуна(Урицького),3

2 поверхи, 16 квартир,1 під’їзд, жит.пл.442,5кв.м,  заг.пл.872,6,

заст.гол. Шпак Тамара Дмитрівна

71.

ріш.виконкому

22.11.2010 №731

код  37124364

„Сад-25”

вул. Садова, 25, 25-а

№25-2поверхи,9квартир,1під’їзд пічне опалення,  заг.пл.570кв.м

№ 25-а – 1поверх, 2квартири

гол. Рудик Валентина Станіславівна

72.

ріш.міської ради

25.02.2010 №868

ріш. виконкому 01.06.2010 №301

код   36911157

„Наша оселя – 12”

вул. Низгірецька, 12-а

під’їзди № 3,4,5   (кв. 61-105)

5 поверхів, 45квартир, 3 під’їзди жит.пл.1564,1кв.м, заг.пл.3423,4

гол. Ісаєв Олексій Олександрович

73.

ріш.міської ради

18.03.2011 №96

ріш. виконкому

14.04.2011 №208

код   37455157

„Цукровик – 14”

вул. Червона, 14

5 поверхів, 65 квартир, 1 під’їзд,

жит.пл.1719кв.м,  заг.пл.3686,5

гол.  Засаднюк Андрій Андрійович

бух. Місечко Ганна Іванівна

74.

ріш.міської ради

18.03.2011  №95

ріш. виконкому

14.04.2011 №207

код  37455322

„Квітневе – 20”

вул. Низгірецька, 20

2 поверхи, 13 квартир,  1 під’їзд, жит.пл.269,1кв.м,   заг. пл.398,6

гол.  Лук’янчук  Тамара Василівна

75.

зареєстровано

30.08.2011

код   37455219

„Люкс  комфорт – 4”

пров. Раскової, 4

6 поверхів,  29 квартир, 1під’їзд, заг.пл.2140кв.м

гол. Андрійчук Андрій Віталійович

76

ріш.міськради

18.08.2011 №197

ріш. виконкому 20.10.11  №515

код 37455309

 „Рафінадник–18”

вул. Червона 18

2 поверхи,  18 квартир, 1 під’їзд,

житл.пл.541кв.м,  заг.пл.882,1кв

гол. Місечко Ганна Іванівна

77

зареєстровано

06.02.2012

код   37752916

„Стара фортеця – 21”

вул.МихайлаГрушевського,21/31

(К.Маркса)

2 поверхи,  6 квартир, 1 під’їзд,

жит.пл.320кв.м,  заг.пл.465кв.м

гол.  Печенюк  Лариса  Олександрівна

78

ріш.виконкому

26.06.2012 №314

код   38284143

„Родина – 40”

вул. Героїв України,  40, 40-а

№40 – 9 пов., 72 кв., 2 під’їзди, ж.п.2360,1 кв.м, заг.п. 4125,8кв.м

№40-а – 5 пов., 20 кв.,  1 під’їзд, ж.п.672,5 кв.м,  заг.п. 1133,0 кв.м

гол. Лапінська Тетяна Володимирівна

заст.Лапінський Віталій Володимирович

79

ріш.виконкому

06.08.2012 №393

код   38284033

„Квартет – 64”

вул.Європейська(К.Лібкнехта),64

1 поверх,  4 квартири, житл. площа 154 кв.м,  заг. пл.228 кв.м

гол. Парасюк Володимир Леонтійович

заст.голови Сологуб Михайло Валерійович

80.

ріш.виконкому

07.09.2012 №457

код  38284122

„Ясен – 23”

вул. Житомирська (Леніна), 23

5поверхів, 54квартири, 4під’їзди  жит.пл.1927,8кв.м, заг.пл3188,8

гол. Жмуцька  Тетяна Миколаївна

бух. Лінчанчук  Тетяна Ігорівна

81.

ріш.виконкому

06.02.2013  №46

код 38455859

„Криниченька – 14”

вул. Садова, 14

5поверхів, 75квартир, 5під’їздів, жит.пл.2342,9кв.м, заг.пл.3920,69

гол. Іванцова Алла Костянтинівна

82.

ріш.виконкому

11.04.2013 №137

код  38456015

„Липа – 86”

вул. Бистрицька (Войкова), 86

2 поверхи,  7  квартир,  житл.пл. 147 кв.м,   заг.пл. 239,5 кв.м.

гол. Семенова Тетяна Вікторівна

83.

ріш.виконкому

20.06.2013 №258

код  38455907

„Левада – 5а – 27”

вул. Б.Хмельницького, 5-а,

вул.  Садова, 27

№5а – 5поверхів, 70кв, 5під’їздів жит.пл.2454,2кв.м, заг.пл.4148,2

№27 – 5поверхів, 25кв, 2під’їзди  жит.пл.756,5кв.м, заг.пл.1283,6кв

гол. Мукоєд Людмила Дмитрівна

бух. Коваль Любов Іванівна

84.

ріш.виконкому

19.09.2013 №394

код  38741973

„Троянда – 21 –  С”

площа Соборна, 21

3поверхи,  19квартир,  1під’їзд,

жит.пл.479,2кв.м, заг. пл.846,1

гол. Шлапак Алла Вікторівна

85.

ріш.виконкому

16.06.2014 №218

код 39275134

„Позитив-17”

вул. Героїв України, 17

10поверхів,143квартир,4під’їзди,

жит.пл.5248,6кв.м,  заг.пл.8789,3

гол. Вербіцька Олена Адамівна

бух. Лотоцька Юлія Володимирівна

86.

ріш. виконкому

30.09.2014 №422

код   39444854

„Лаванда-23”

2-ий пров. Червоний, 23

5 поверхів, 60квартир, 1підїзд,

жит.пл.877кв.м., заг.пл.2072,2кв

гол. Луцик  Аліна Олексіївна

заст. Куца Броніслава Анатоліївна

87.

ріш. виконкому

23.04.2015 №176

код39782235

„Краєвид – 40”

вул. Низгірецька, 40

9поверхів, 72квартири, 2підїзди,

жит.пл. 2458кв.м.,  заг.пл. 4218

гол. Русаловська Тетяна Юріївна

бух. Комашня Леся Анатоліївна

88.

ріш.виконкому

01.12.2015 №495

код   40176391

„Сучасник-66-А”

вул. Одеська (Котовського), 66-а

9 поверхів, 71 квартири, 2підїзди,

жит.пл.1994кв.м, заг.пл.3564кв.м

гол.  Маркова Олена Петрівна

бух. Денисенко Людмила Олександрівна

89.

ріш.виконкому

01.12.2015 №496

код   40176056

„Лідер – 10-а”

вул. Всеволода Нестайка, 10-а

5 поверхів, 30квартир, 2 під’їзди,

жит.пл.1053кв.м, заг.пл.1727кв.м

гол.  Марковська Наталія Віталіївна

90.

ріш.виконкому

01.12.2015 №497

код   40177919

„Наш Дім – 36 – Ш”

вул. Шевченка, 36

9 поверхів, 36 квартир, 1 під’їзд,

жит.пл.1222кв.м.,заг.пл.2081кв.м

гол.  Нечипорук Аліна Володимирівна

бух.  Лотоцька Юлія Володимирівна

91.

ріш.виконкому

28.12.2015 №558

реєстр.14.01.16р

код   40217893

„Добро – 18”

вул. Руська, 18

5поверхів,100квартир, 7під’їздів,

жит.пл.3475кв.м, заг.пл.5727кв.м

гол. Липко Микола Петрович

бух. Місечко Ганна Іванівна

92.

ріш.виконкому

22.04.2016 №136

код  40450955

„Житловик-20”

вул. Толстого, 20

9 поверхів,1 під’їзд, 225 квартир,

заг.площа 7988,71кв.м

гол. Туманович Юлія Юліанівна

бух. Березнюк  Леся Ярославівна

93.

ріш.виконкому

22.04.2016 №133

код  40454504

„Гідне  життя – 55 – 57”

вул. Одеська, 55-а, 57-а

№55-а – 5поверхів,4під’їзди,70кв

заг.пл. 3138 кв.м

№57-а –5поверхів,4під’їзди,70кв заг.пл.3209 кв.м

гол. Колодка Людмила Леонідівна

бух. Алексюк Тамара Ігорівна

94.

ріш.виконкому

22.04.2016 №135

код   40452596

„Радість – 63”

вул. Вінницька, 63

5поверхів, 8під’їздів, 119квартир

заг.площа 5800 кв.м

гол. Романович Віталій Іванович

95.

ріш.виконкому

22.04.2016 №134

код  40457767

„Горизонт – 9”

вул. Данилівська (Фрунзе), 9

5поверхів, 4 під’їзди, 70 квартир,

заг.площа3144 кв.м

гол. Перківський Альберт Романович

бух. Мельничук Катерина Миколаївна

96.

ріш.виконкому

22.04.2016 №132

код   40450798

„Берегиня – 22”

вул. Раскової, 22

5поверхів, 6 під’їздів, 80квартир,

заг.площа 4033,4кв.м

гол. Прокопенко  Юлія  Олександрівна

бух. Коляска Валентина Василівна

97.

ріш.виконкому

19.05.2016 №183

код 40508952

„Солодовий-8а”

пр.Олександра Пителя, 8а,блок 6

3 поверхи, 3 під’їзди, 24квартири

заг.пл.1434,3кв.м

гол. Березнюк  Леся  Ярославівна

заст.Яремчук Сергій Анастасійович

98.

ріш.виконкому

19.05.2016 №185

код   40509228

„Роза-18”

вул. Олега Реготуна,  18

1 поверх, 6 квартир, заг.площа

254 кв.м

гол. Переуда Юлія Леонідівна

99

ріш.виконкому

16.06.2016 №220

код  40586260

„Світанок-1/2”

вул. Мостова (Красіна), 1/2

5 поверхів, 4під’їзди, 82квартири

заг.площа 3323,62 кв.м

гол. Шевчук Ріта Володимирівна

бух. Марковська Наталія Віталіївна

100

ріш.виконкому

16.06.2016 №221

код  40588650

„Конвалія-27”

вул. Лілі Карастоянової, 27

2поверхи, 2під’їзди, 12квартир

заг.пл.621,86 кв.м

гол. Шуляк Петро Володимирович

101

ріш.виконкому

16.06.2016 №219

код   40584373

„Континент-3”

вул. Новоіванівська, 3

5 поверхів, 8підїздів, 129квартир

заг.пл. 6057 кв.м

гол. Іванова Інга Валеріївна

бух. Мельничук Катерина Миколаївна

102

ріш.виконкому

16.06.2016 №218

код   40586648

„Зоряний-6-БМ”

вул. Бр.Міхеєвих, 6

9 поверхів, 4підїзди, 142квартири

заг.площа  7035,1 кв.м

гол. Єрнєєв  Володимир Ілліч

103

ріш.виконкому

16.06.2016 №223

код   40603296

„Ромашка – 49”

вул. Одеська (Котовського), 49

5 поверхів, 4під’їзди, 68 квартир,

заг.площа  3105,5 кв.м

гол. Повніч Раїса Іванівна

бух. Алексюк Тамара Ігорівна

104

ріш.виконкому

16.06.2016 №225

код   40585073

„Жасмин-39”

вул. Вінницька, 39

5поверхів, 6під’їздів, 100квартир

заг.площа 4442,78 кв.м

гол. Медвідь Наталія Володимирівна

заст.Прокопович Лілія Тарасівна

105

ріш.виконкому

16.06.2016 №224

код  40583186

„Віра-2а-17”

вул. В.Чорновола, 17

пров. Тихий, 2-а

№17 –5поверхів, 5під’їздів, 56кв.          заг.пл.3554,35кв.м

№2-а -5поверхів, 3під’їзди, 38кв.

заг.пл.2209,3кв.м

гол. Тимошик Світлана Леонідівна

106

ріш.виконкому

16.06.2016 №226

код   40587270

„Світлий будинок-50”

вул. Житомирська, 50

9поверхів, 2під’їзди, 72квартири,

заг.площа  4253,5 кв.м,

гол. Лутай Юрій Степанович

бух. Денисенко Людмила Олександрівна

107

ріш.виконкому

16.06.2016 №228

код   40597047

„Наше майбутнє-4”

вул. Молодогвардійська, 4

5 поверхів, 3під’їзди, 56 квартир,

заг.площа 2355,8 кв.м,

гол. Тончук  Олег Валентинович

бух. Марковська Наталія Віталіївна

108

ріш.виконкому

16.06.2016 №227

код   40582884

„Катюша-58”

вул. Одеська (Котовського), 58

9поверхів, 4під’їзди, 136квартир,

заг.площа 7559,8квм,

гол.  Туманович Юлія Юліанівна

бух. Копеніна Галина Василівна

109

ріш.виконкому

16.06.2016 №229

код  40591360

„Лакомка-20”

вул. Михайла Грушевського, 20

9поверхів, 2під’їзди, 64квартири,

заг.площа 3835,46кв.м,

гол. Гаврилюк Наталія Вікторівна

бух. Гаврилюк Ірина Миколаївна

110

ріш.виконкому

16.06.2016 №231

код  40582678

„Всесвіт-23А”

вул.Семенівська,23-а, 23-а блок Б

(Шелушкова)

№23-а–9поверхів,3підїзди,106кв.

заг.пл. 6601 кв.м,  ц/о

№23-а блок Б– 5поверхів, 2підїзд

35кв., заг.площа1965кв.м

гол. Біланчук Алла Анатоліївна

111

ріш.виконкому

16.06.2016 №230

код  40591679

„Магнолія-19-26”

вул. Сакко і Ванцетті, 19

вул. Шолом  Алейхема, 26

№19 – 5поверхів, 5підїздів, 75кв

заг.пл. 4123,7кв.м

№26 – 5поверхів, 2підїзди, 30кв

заг.пл. 1738,92кв.м,

гол. Полторакін Сергій Ігорович

бух.  Герасименко Інна Василівна

112

ріш.виконкому

16.06.2016 №232

код  40590083

„Хуторок-2АБ”

вул. Братів Міхеєвих, 2-а, 2-б

№2-а-10поверхів,1підїзд,40кварт.

заг.пл.2553кв.м,

№2-б-10поверхів,3підїзди,120кв

заг.пл.7734,3кв.м

гол. Григоренко Світлана Станіславівна

бух. Следюк Людмила Михайлівна

113

ріш.виконкому

07.07.2016 №276

код   40651114

„Сузір’я-3-5”

вул. Євгена Старікова,  5

№5 – 9поверхів, 4 під’їзди, 142кв.

заг.пл.7069,2кв.м,

гол. Туманович Юлія Юліанівна

бух. Ртіщева Олена Іванівна

114

ріш.виконкому

07.07.2016 №277

код   40649058

„Сокіл-1”

вул. Євгена Старікова, 1

9 поверхів, 2під’їзди, 69 квартир,

заг.площа 4106,7 кв.м,

гол. Єсипенко Світлана Володимирівна

бух. Комашня Леся Анатоліївна

115

ріш.виконкому

07.07.2016 №273

код   40652296

„Євробуд-3”

вул. Маріїнська, 3   (Горького)

3 поверхи, 3 підїзди, 24 квартири

заг.пл. 1793,9кв.м,

гол. Петровський Ростислав Миколайович

бух. Чекановська Світлана Юріївна

116

ріш.виконкому

07.07.2016 №275

код  40651842

„Щаслива оселя-3-5”

вул. Братів Міхеєвих, 3, 5

№3 – 9поверхів,2під’їзди, 71кв.,

заг.площа 3582,8кв.м,

№5 – 9поверхів,2підїзди,71кварт

заг.пл.4037,1кв.м,

гол. Єрнєєв Володимир Ілліч

бух. Єрнєєва  Мар’яна Василівна

117

ріш.виконкому

07.07.2016 №280

код  40685520

„Весна – 2016”

вул. Житомирська, 22, 24, 26

вул. Михайла Грушевського, 4

(К.Маркса)

Всі будинки  двоповерхові :

№22 –1підїзд,8квартир,360,6кв.м

№24 – 2підїзди,16квар,677,5кв.м

№26 – 1підїзд,9кварт,516,5кв.м

№4 – 1підїзд,8квартир,368,8кв.м

гол. Дрокова Ольга Василівна

118

ріш.виконкому 07.07.2016 №282

код  40655983

„Золотий ключик-13-15-42”

вул. Євгена Старікова, 13, 15

вул. Одеська,  42, 42-а

№13 – 9поверхів, 2підїзди, 67кв. заг.пл.3971,9кв.м,

№15 – 9поверхів, 2підїзди, 71кв. заг.пл.3971,9кв.м,

№42 – 5поверхів, 2підїзди, 60кв.

№42-а – 5поверхів,1підїзд,  23кв. заг.пл.2905,5 кв.м,

гол. Єрнєєв Володимир Ілліч

бух. Єрнєєва  Мар’яна Василівна

119

ріш.виконкому

07.07.2016 №285

код    40654665

„Лілея-21-25”

вул. Новоіванівська, 21, 25

№21 – 5поверхів, 4підїзди, 48кв.

заг.пл.2551 кв.м, ц/о,

№25 – 5поверхів, 4підїзди, 60кв.

заг.пл.2959 кв.м, ц/о,

гол. Колесніков Роман Іванович

бух. Місечко Ганна Іванівна

120

ріш.виконкому

07.07.2016 №281

код   40753930

„Фіалки-59”

вул. Житомирська, 59

5 поверхів,8під’їздів, 129квартир

заг.пл. 6032,2 кв.м,

гол. Крива Лілія Григорівна

бух. Трибун Любов Юзефівна

121

ріш.виконкому

07.07.2016 №272

код   40658607

„Новий двір-2а”

вул. Котляревського, 2-а

5 поверхів, 3під’їзди, 60 квартир,

заг.пл. 2571,2 кв.м

гол. Борисова Ірина Станіславівна

бух. Ртіщева Олена Іванівна

122

ріш.виконкому

07.07.2016 №274

код  40656882

„Собор-20”

площа Соборна, 20

5поверхів, 5підїздів, 85квартир,

заг.площа 3669кв.м,

гол. Шитікова Олеся Петрівна

бух. Комашня Леся Анатоліївна

123

ріш.виконкому

07.07.2016 №279

код  40648316

„Газовик-21а-23”

вул. Газопровідна, 21-а, 23

№21-а -5поверхів, 4підїзди, 64кв.

заг.пл.3506 кв.м,

№23 – 5поверхів, 6підїздів,100кв.

заг.пл. 4566 кв.м

гол. Пашківський Віктор Казімірович

бух. Щербанюк Світлана Леонідівна

124

ріш.виконкому

07.07.2016 №278   код   40654450

„Розвиток-43”

вул. Героїв України, 43

4поверхи, 2 під’їзди, 36 квартир,

заг.площа 1653,5 кв.м,

гол. Дрокова Ольга Василівна

125

ріш.виконкому

07.07.2016 №286

код   40653132

„Європа-5”

вул.30-річчя Перемоги, 5

5 поверхів, 4 під’їзди, 80квартир,

заг.площа 3223,75 кв.м,

гол. Кравчук Інна Анатоліївна

бух. Нашкерська Людмила Володимирівна

126

ріш.виконкому

07.07.2016 №287 код  40658062

„Фортеця-11”

пров. Євгена Старікова, 11

5поверхів, 5 під’їздів, 75квартир,

заг. площа 3869,5 кв.м,

гол. Ангельська Людмила Василівна

бух. Місечо Ганна Іванівна

127

ріш.виконкому 07.07.2016 №288

код   40654969

„Мальва-2”

вул. Молодогвардійська, 2

5поверхів, 2 під’їзди, 40квартир,

заг.площа 1872,3 кв.м

гол. Цициліна Жанна Анатоліївна

заст.Кочергіна Галина Миколаївн

бух. Марковська Наталія Віталіївна

128

ріш.виконкому

07.07.2016 №284

код   40656987

„Комфорт-60-а”

вул. Одеська (Котовського), 60-а

5поверхів, 4 під’їзди, 70квартир,

заг.пл. 3961,2 кв.м,

гол. Єрнєєв Володимир Ілліч

бух.  Єрнєєва Мар’яна Василівна

129

ріш.виконкому

07.07.2016 №283

код  40723545

„Росинка-10”

вул. Героїв України, 10

3 поверхи, 1 під’їзд, 12 квартир,

заг.площа 568,4 кв.м,

гол. Ульченко Денис Олегович

130

ріш.виконкому

20.07.2016 №310

код   40748187

„Травневий-29”

вул. Раскової, 29

5поверхів, 3підїзди, 45 квартир,

заг.пл. 2481,6 кв.м,

гол. Піжук Тетяна Олегівна

бух. Коляска Валентина Василівна

131

ріш.виконкому

20.07.2016 №311

код  40799315

„Центральний-18”

площа Соборна, 18

5поверхів, 4підїзди, 64квартири,

заг.пл. 2572,84 кв.м,

гол. Лозовіцький Андрій Миколайович

132

ріш.виконкому

20.07.2016 №309

код  40740669

„Фортуна-16-А”

вул. Червона, 16-а

5поверхів, 7підїздів, 100квартир,

заг.пл. 5294,4 кв.м  (6948,2кв.м)

гол.  Боковенко Ксенія Петрівна

133

ріш.виконкому

20.07.2016 №312

код  40754028

„Джерело-4”

вул. Братів Міхеєвих, 4

9поверхів,4під’їзди, 142квартири

заг.площа 7021,2кв.м,

гол. Єрнєєв Володимир Ілліч

бух.  Єрнєєва Мар’яна Василівна

134

ріш.виконкому

19.08.2016 №363

код  40794029

„Чорнобривці-23”

вул. Новоіванівська, 23

9поверхів,4під’їзди, 144квартири

заг.площа 8360 кв.м,

гол. Гурбич Василь Вікторович

заст.Шинкар Алла Олександрівна

бух. Данченко Лариса Леонідівна

135

ріш.виконкому

20.07.2016 №313

код  40747492

„Усмішка-2”

вул. Братів Міхеєвих, 2

9поверхів, 2під’їзди, 71квартири,

заг.площа 3529 кв.м

гол. Туманович Юлія Юліанівна

бух. Ртіщева Олена Іванівна

136

ріш.виконкому

19.08.2016 №365

код  40812634

„Престиж-45”

вул. Раскової, 45

5поверхів, 6 під’їздів, 90квартир,

заг.площа 4430 кв.м,

гол. Казакова Леся Миколаївна

бух. Огороднійчук Леся Миколаївна

137

ріш.виконкому

19.08.2016 №364

код  40792498

„Меблевик-54а”

вул. Мучна, 54-а

5поверхів, 6під’їздів, 79 квартир,

заг.площа 4724,4кв.м

гол. Наконечний Олександр Григорович

бух. Юрківська Олена Вікторівна

138

ріш.виконкому

19.08.2016 №367

код   40786332

„Марс-28”

вул. Михайла Грушевського, 28

5поверхів, 5 під’їздів, 55квартир,

заг.площа  2963,34 кв.м,

гол. Дух Василь Миколайович

бух. Герасименко Інна Василівна

139

ріш.виконкому

19.08.2016 №362

код   40854323

„Садко-42-34”

вул. Садова, 42/32

вул. Короленка, 34

№42/32 –3поверхи,4підїзди,22кв,

заг.пл1520,8кв.м,

№34 – 3поверхи, 4підїзди,28квар,

заг.пл.1774,2кв.м

гол. Нечипорук Руслана Леонідівна

140

ріш.виконкому

19.08.2016 №366

код   40818491

„Прометей-7-ЄС”

вул. Євгена Старікова, 7

2 поверхи, 8 квартир,  1підїзд,

заг.пл.396,4кв.м

гол. Венгерук Валентина Миколаївна

141

ріш.виконкому

19.08.2016 №361

код  40801402

„Лілія – 29”

вул. Лілі Карастоянової, 29

№29 –5пов, 90квартир, 3під’їзди,

заг.пл. 2744,27кв.м,

№29 – 9 пов, 100кварт, 3під’їзди,

заг.пл.5942,28кв.м

гол. Тиднюк Світлана Валеріївна

заст.Лижнюк Сергій Іванович

бух. Сюйва Олена В’ячеславівна

142

ріш.виконкому

19.08.2016 №370

код  40779147

„Південний-66”

вул. Одеська (Котовського), 66

9поверхів, 3під’їзди, 108 квартир

заг. площа  6194,6 кв.м,

гол. Лесько  Алла Анатоліївна

бух. Місечко Ганна Іванівна

143

ріш.виконкому

19.08.2016 №369

код   40840090

„Патріоти-46”

вул. Новоіванівська, 46

5 поверхів, 6підїздів, 89 квартир,

заг.площа  4400 кв.м,

гол. Григор’єв Олег Олександрович

бух. Дем’янюк Олеся Олександрівна

144

___

145

ріш.виконкому

19.08.2016 №373

код   41439230 ______________

код  40789584

 „Зоряний 29”

вул. Зоряна, 29-в   (вул. КІМа)

____________________________

„Діамант-29”

вул. Зоряна,29-а, 29-б (вул.КІМа)

№29-в – 5поверхів,  5підїздів,

85квартир, заг.пл.4735кв.м

____________________________

№29а- 5пов, 2під, 35кв,1969кв.м

№29б-5пов, 2під, 30кв, 1494кв.м

ц/о,   1991р.  і  1992р.забудови

гол. Чигарьов Анатолій Васильович

бух. Комашня Леся Анатоліївна

_____________________________________

гол. Новицький Максим Володимирович

заст Бортник Олексій Олексійович

бух. Луженецька Любов Олександрівна

146

ріш.виконкому

19.08.2016 №368

код   40770935

„Авангард-57”

вул. Вінницька, 57

5поверхів, 8під’їздів, 129квартир

заг.площа 6078,77 кв.м,

гол. Чумак Тетяна Василівна

бух.  Комашня Леся Анатоліївна

147

ріш.виконкому

19.08.2016 №371

код   40777380

„Водограй – 19”

вул. Новоіванівська, 19

5 поверхів,  99квартир, 7підїздів

заг.пл. 5425 кв.м,

гол. Потєєва Любов Анверівна

бух. Савченко Олена Аркадіївна

148

ріш.виконкому

19.08.2016 №372

код  40819577

„Кармеліти – 24”

площа Соборна, 24

5поверхів, 41квартира, 2під’їзди,

заг. площа  1822,1 кв.м,

гол. Казакова Марія Андріївна

149

ріш.виконкому

05.10.2016 №441

код   40891468

„Теплий дім – 8”

пров. Котляревського, 8

5 поверхів, 70квартир, 4під’їзди, заг. площа 3158,4 кв.м,

гол. Єсипенко Світлана Володимирівна

бух. Ковалик Людмила Анатоліївна

150

ріш. виконкому

22.11.2016 №557

ріш.виконкому

08.08.2019 №242

код  40998907

„Смерека-57-59”

вул. Європейська, 57, 59, 55/2

№57- 2 поверхи,8кварт,2під’їзди,

заг.пл.538,1кв.м,

№59- 2 поверхи,8кварт,2під’їзди, заг.пл.338,3кв.м,

№55/2 – 3поверхи, 12квартир, 1під’їзд, заг.пл.563кв.м,

гол. Ярославець Євгеній Пилипович

151

ріш.виконкому

01.12.2016 №574

код    41056636

„Гетьман-6”

вул. Б.Хмельницького, 6

3 поверхи, 2під’їзди, 24квартири,

заг.площа 1086,26 кв.м,

гол. Орлов Юрій Миколайович

152

ріш.виконкому

14.02.2017  №47

код  41185742

„Затишний двір-6”

пров. Котляревського, 6

5 поверхів, 70квартир, 4 під’їзди,

заг.площа 3174,2кв.м,

гол. Борисова Ірина Станіславівна

бух. Ртіщева Олена Іванівна

153

ріш.виконкому

02.10.2017 №335

код   41657887

„Дитячий світ-71”

вул. Вінницька, 71

9 поверхів, 4 підїзди, 128 квартир

заг.площа 7522,25 кв.м.,

гол. Федорчук Віктор Миколайович

заст.гол.Гевліч Олександр Петрович

бух. Герасименко Інна Василівна

154

Держ.реєстрація

05.10.2017

код   41636914

„43-й квартал”

вул. Житомирська, 43

9 поверхів, 8підїздів,274квартири

житл.пл.9365кв.м, заг.пл.16043 кв.м

гол. Шинкаренко Петро Олександрович

бух. Марківська Надія Миколаївна

155

Держ.реєстрація

лютий 2018 р.

код   41896961

„Шевченківський-20/1”

вул.Шевченка, 20/1

10поверхів, 1під’їзд, 74 квартири + 4 нежитл.приміщ. на 1 поверсі

гол. Папірник Олександр Миколайович

бух. Богун Ріта Геннадіївна

156

Держ.реєстрація

22.12.2017

ріш.виконкому

19.03.2018  №59

„Горіх-37”

вул. Пушкіна, 37/36

2 поверхи, 8 квартир, 1 під’їзд,

заг.пл.424,1кв.м

гол. Казаченко Ольга Володимирівна

бух. Сологуб  Майя  Анатоліївна

157

ріш.виконкому

04.05.2018 №134

код   42019160

„Софія-3”

вул. С.Сідлецького, 3

2 поверхи, 8 квартир, 1 під’їзд,

заг.пл. 530 кв.м,

гол. Цимбалюк Ольга Ігорівна

заст. Пінькевич Ірина Миколаївна

158

Держ.реєстрація

28.08.2018

код   42411939

„Фенікс + 3”

вул. Євгена Старікова, 3

9поверхів, 2під’їзди, 71квартири

заг.пл. 3528,6 кв.м,

гол. Єсипенко Світлана Володимирівна

бух. Ковалик Людмила Анатоліївна

159

Держ.реєстрація

17.09.2018

ріш.виконкому

23.11.2018 №378

код   42477104

„Євро-63-65/1”

вул. Європейська, 63, 65/1

№63 – 3поверхи, 2під’їзди, 12кв.

заг.пл. 567,7 кв.м,

№65/1– 2поверхи,6під’їздів, 28кв заг.пл.1535,3кв.м,

гол. Рибаченко Алла Геннадіївна

160

Держ.реєстрація

04.12.2018

ріш.виконкому

24.01.2019  №18

код   42668664

„Грушевського-22”

вул.М.Грушевського, 22

5поверхів, 7під’їздів, 85квартир,

заг.пл. 4402 кв.м,

гол. Шрамов Ігор Андрійович

бух. Юрківська Олена Вікторівна

161

Держреєстрація

18.06.2019

ріш.виконкому

08.08.2019 №241

код   43066887

„Гармонія – 4”

вул. Євгена Старікова, 4

5поверхів, 8під’їздів, 108квартир

заг.пл. 5256,2 кв.м,

гол. Вельмик Анжеліка Євгенівна

бух. Ланова Сніжана Миколаївна

162

Держ.реєстрація

04.07.2019

ріш.виконкому

08.08.2019 №243

код 43090574

„Вернісаж-62”

вул. Одеська, 62

5поверхів, 8 під’їздів, 90квартир

заг.пл. 5200,1кв.м,

гол. Тищенко Руслан Дмитрович

бух. Копеніна Галина Василівна