Бердичів

міська рада

Бердичівлянку нагородили почесним званням України “Мати-героїня”

Відповідно до Указу Президента України від 07 грудня 2019 року №893/2019 26 жінкам Житомирщини присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”.

З даного приводу 10 січня 2020 року в приміщенні Житомирської обласної державної адміністрації відбулась урочиста церемонія вручення державних нагород.

Голова Житомирської області Віталій Бунечко привітав присутніх з Новим роком та Різдвом Христовим, побажав міцного здоров’я,  усіляких земних гараздів, благополуччя та достатку, мирного неба над головою. З особливою вдячністю звернувся до матерів,  які приїхали на урочистість, адже завдяки їх самовідданості, безмежній любові, наполегливій і надважкій праці, яку вони вкладали у своїх дітей, зростають справжні доньки і сини неньки України! Серед нагороджуваних була бердичівлянка Олійник Тетяна Іванівна, яка разом із чоловіком, за 26 років подружнього життя, народила та виховують шестеро дітей. Тетяна Іванівна дітям змалечку прищеплює людяність, любов до праці, вміння берегти та підтримувати найкращі українські сімейні традиції, а тому за зразкове виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних цінностей удостоєна почесного звання “Мати-героїня”.