Бердичів

міська рада

Благодійність, військова служба, спорт: акція «Приєднуйся до кращих» відбулася у Бердичеві

Велич звання Захисника України, велич спорту та людських чеснот продемонстрували учасники спортивного заходу «Приєднайся до кращих». Дійство відбулося у спортивному комплексі 26 артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича, і, за задумом організаторів, мало на меті популяризувати контрактну службу та військово-прикладні види спорту. А, окрім того – підтримати у боротьбі з важкою хворобою Володимира Нагребецького – колишнього військовослужбовця бригади: усі кошти, зібрані протягом заходу, мали надійти до спеціально створеного благодійного фонду.

У числі почесних гостей заходу, котрі підтримали акцію зі зборів коштів, виступили перший заступник Бердичівського міського голови Роман Левицький та депутат Бердичівської міської ради Віталій Верещак.

До участі у спортивно-благодійному дійстві організатори залучили кращих спортсменів Сухопутних військ ЗСУ та ОК «Північ». Так свої фізичні якості й навички присутнім продемонстрували чемпіон Сухопутних військ, пауерліфтер Ігор Трокоз, чемпіон Сухопутних військ, гирьовик Михайло Шмідт, чемпіони Сухопутних військ та ОК «Північ», рукопашники Олег Нейлик та Іван Довгий. У двобої за звання абсолютної чемпіонки частини з армспорту зійшлися Валентина Іськова та Ангеліна Лук’янюк. До програми змагань увійшли й стрибки у висоту: планку підкорювали команди з Бердичева, Києва та Козятина. Традиційно видовищний «майстер-клас» із армійського ривка гирі продемонстрував присутнім чемпіон України з гирьового спорту, рекордсмен Житомирщини Геннадій Резнік. За підсумками показових виступів, інформують організатори, на допомогу Володимир Нагребецькому зібрали 19,0 тис. грн.

Останні новини