Бердичів

міська рада

Василь Мазур у складі делегації Асоціації міст України взяв участь у семінарі Східного партнерства у Франції

Міський голова Бердичева взяв участь у семінарі Східного партнерства, що пройшов у французьких містах Тур та Орлеан. До Франції Василь Мазур вирушив у складі делегації Асоціації міст України, до якої, окрім нього, увійшли представники Асоціації, міські голови Чугуєва, Славути, заступник міського голови Маріуполя, а також іще один представник Житомирщини – Станишівський сільський голова Юрій Матвійчук.

За інформацією Житомирського регіонального відділення АМУ, на заході, організованому у рамках спільної угоди між Французькою асоціацією органів місцевого самоврядування (AFCCRE), Асоціацією міст Польщі (ZMP) та Асоціацією міст України, розглянуть дві основні теми: «Східне партнерство після 2020: перспективи та виклики» та «Співпраця між органами місцевого самоврядування». У свою чергу, головною метою самої угоди, зазначають у Житомирському регіональному відділенні АМУ, є «сприяння зустрічам та обміну передовими практиками між французькими, польськими та українськими органами місцевої влади та покращення відносин між місцевими та регіональними органами влади цих трьох країн».

У рамках семінару передбачалося, що українська сторона зустрінеться з Надзвичайним і Повноважним Послом України у Франції Олегом Шамшуром, а також із керівництвом Тура та ще одного французького міста – Плоук-Лермітажа. Окрім того, організатори семінару влаштували круглі столи, на яких представники органів місцевого самоврядування України мали можливість поспілкуватися з колегами з Польщі, Франції, Румунії, Молдови.   

Останні новини