Бердичів

міська рада

Дорожнє будівництво виступить одним із тих державних й обласних проєктів, в яких братиме участь Бердичів

Із початком нового року у державі й області вже планують, скільки і на які проєкти спрямовуватимуться кошти з тих чи інших фондів. У багатьох подібних проєктах бере участь Бердичів, і один із таких – дорожнє будівництво. На першому цьогоріч засіданні виконкому міський голова Василь Мазур окремо зупинився на «дорожній» темі.

У 2019-му, зазначив, не вдалося реалізувати плани щодо ремонту ряду вулиць. Так були проведені тендери, але не проведені ремонти по вулицях Житомирській та Вінницький. Щодо вул. Варварівської, то тендер по ній так і не відбувся.

Іще наприкінці минулого року місто розпочало працювати за цими питаннями з відповідними службами облдержадміністрації, інформував міський голова, і на сьогодні, зазначив, між обома сторонами проведено серію консультацій і налагоджена конструктивна співпраця. Що важливо – існує розуміння та підтримка з боку голови ЖОДА Віталія Бунечка, його заступників та новопризначених керівників департаментів.

Результатом такої співпраці, продовжив Василь Мазур, стало попереднє погодження залишити у списку на ремонт Житомирську й Вінницьку. Повторно призначено тендер на виконання робіт на Варварівській, і долучаються до цього списку вулиці Білопільська та Богданівська (по ним також призначено тендер). Обсяг коштів по вулицях – більше 52,0 млн. грн., плюс до переліку включено аварійний міст (близько 30,0 млн. грн.), плюс із минулого року –  Житомирська й Вінницька.

У місті інформуватимуть і про інші програми та проєкти, в яких братимуть участь, за якими розробляється проєктна документація та ведеться робота як з міністерствами, так і з обласною державною адміністрацією та її департаментами, зазначив Василь Мазур.

Останні новини