Бердичів

міська рада

Діяльність міської ради та її виконавчого комітету у 2020 році висвітлюватиме тижневик «РІО-Бердичів»

Переможця конкурсу серед друкованих ЗМІ на висвітлення інформації щодо діяльності Бердичівської міської ради, підрозділів виконавчого комітету, а також комунальних установ, підприємств та організацій визначили на засіданні однойменної комісії. За інформацією голови комісії, керуючої справами виконкому Надії Мохно, оголошення про конкурс, згідно порядку, затвердженого сесією міськради, було оприлюднено на офіційному сайті міста 8 січня. На те, аби усі бажаючі друковані ЗМІ заявили про намір взяти участь у конкурсі, давалося 15 днів. З-поміж іншого, серед вимог, що виставлялися претендентам, були наступні:

  • Територія розповсюдження – м. Бердичів;
  • Досвід роботи – не менше 2-х років;
  • Разовий тираж по м. Бердичеву – не менше 2 000 примірників;
  • Періодичність виходу – щотижня.

Станом на 23 січня до секретаря комісії надійшли необхідні пакети документів від двох претендентів – міського ділового тижневика «РІО-Бердичів» та міськрайонної газети «Бердичівський погляд». Окремо у пакетах – непрозорі конверти з ціновою пропозицією від кожного видання (їх Надія Мохно розкрила безпосередньо на засіданні комісії). Основним критерієм відбору, згідно визначеного порядку, повідомила, мала слугувати вартість за 1 см² (іншими словами, хто виставляє меншу ціну, той і переможець).

1,50 грн. за 1 см² інформації на всіх сторінках, окрім першої й останньої, визначили у «РІО-Бердичеві» у той час, як «Бердичівський погляд» за той самий обсяг запросив 1,99 грн.

Отже, у 2020 році діяльність міської ради, підрозділів виконавчого комітету та комунальних установ, підприємств й організацій на основі укладених договорів висвітлюватиме видання Олександра Доманського – за це рішення одноголосно проголосували усі члени комісії. Окрім того, одностайно проголосували і за наступну поправку: відтепер міська рада, підрозділи виконкому та комунальні установи, підприємства та організації зможуть друкувати необхідну інформацію у ЗМІ-переможцеві конкурсу до завершення процедури визначення наступного переможця (тобто, якщо потрібно буде оприлюднити ту чи іншу інформацію на самому початку календарного 2021-року, то висвітлюватиме її «РІО-Бердичів» – доти, доки не визначать переможця на 2021-й рік).