Бердичів

міська рада

1 січня міський голова Василь Мазур традиційно привітав новонароджених у Центрі Жінки (фото)

Розпочинати перший день нового року з «території щастя»: цій традиції міський голова Бердичева Василь Мазур не зраджує вже більше десятка років. Ось і ранок 1 січня 2020-го він та його заступники Роман Левицький і Валентина Адаменко зустріли у Центрі Жінці – у спілкуванні зі щасливими людьми, у гарному настрої, з квітами та подарунками новонародженим.

На момент приходу дарувальників у Центрі перебували 12 малюків, інформує завідувач пологовим відділенням міської лікарні Віталій Грубський: 5 дівчаток та 7 хлопчиків. На появу ще одного (за прогнозами, мав бути хлопчик) чекали з хвилини на хвилину.

Яке за рахунком дитя, як назвали, де мешкають і головне – чи щасливі, цікавився Василь Мазур у породіль та їхніх чоловіків. Хтось щиро тішився появі первістка, а були такі, що вже – 5-й дитині. Одні віддавали перевагу традиційним Максиму (цей парубок першим у 2020-му відкрив рахунок новим життям у Бердичеві), Кирилові, Іллі, Ганні, другі – популярним останніми роками Поліні, Тимофію, Матвієві, треті романтичним «новинкам» – Емілії та Еліні. Але щасливими виглядали усі однаково – а як може бути по-іншому?..

Він та його команда щиро радіють черговій можливості розділити з батьками, Бердичевом та іншими містами й селами України їхнє щастя, зізнається Василь Мазур, вірячи у те, що гарна доля і ще зовсім маленьких, і вже дорослих принесе гарне майбуття українській державі.

Свій внесок для побудови цього майбуття робить і бердичівський Центр Жінки, для якого Рік Білого Металевого Щура стане ювілейним: у листопаді 2010-го у закладі прийняли перші пологи. За час, що минув із моменту відкриття, говорить Віталій Грубський, у Центрі з’явилися на світ близько 12 000 дітлахів.

А прогноз, таки, збувся: поки міський голова вітав новонароджених, народився хлопчик, і цифра 12 перетворилася на щасливі 13.