Бердичів

міська рада

Бердичівські депутати звертаються до Богдана Кицака, аби той ініціював відхилення проєкту закону, щодо обігу земель сільгосппризначення. І хочуть нарешті зустрітися наживо.

  • Розглянути вимоги щодо впровадження земельної реформи в Україні та врахувати волевиявлення громадян як безумовне під час здійснення своєї депутатської діяльності;
  • Виступити від імені виборців з депутатською ініціативою стосовно відхилення проєкту закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу землі сільськогосподарського призначення»;
  • Вирішити питання щодо створення спільних робочих груп для створення єдиної національної програми реформування земельних відносин.  

Все вищезазначене, на переконання групи бердичівських депутатів, має здійснити народний депутат України Богдан Кицак: відповідне звернення до народного обранця оголосили на 61-й позачерговій сесії, запропонувавши решті колег долучитися підписами.

В Україні має бути забезпечене створення умов для реалізації конституційного права українського народу розпоряджатися землями сільгосппризначення в інтересах народу України, йдеться, з-поміж іншого, у зверненні. Як має бути забезпечене недопущення виникнення загрози посягання іноземців на конституційні права українців. Землі повинні бути збережені для наступних поколінь. Доля української землі, українських працівників і загалом української держави не може й не повинна вирішуватися через кулуарні домовленості окремих політичних сил та іноземних контрагентів, йдеться у зверненні, а має стати предметом загальнонаціонального процесу та продуктом спільного консенсусу.

На час оголошення під зверненням – 13 підписів: представників «Батьківщини», Радикальної партії Ляшка, «Свободи», Опозиційної платформи – За життя, Патріотичної партії України. У місячний термін від дати отримання звернення, зауважують депутати, Богдан Кицак повинен відзвітуватися перед виборцями. Звернення обговорили і вирішили: до кінця тижня депутати можуть внести до документа поправки та, за бажанням, підписати.

Та лише одним зверненням не обійдеться. Депутати міськради мають намір звернутися до Богдана Кицака зі ще одним проханням – про зустріч. Склалося так, що спілкування з представником Бердичева у парламенті перетекло суто у площину листів та коментарів у соцмережах, нарікають, за час своєї роботи у Верховній Раді пан Кицак так і не знайшов можливості поспілкуватися наживо. Про відкритість до конструктивного діалогу та про готовність обговорити питання життєдіяльності міста під час живої зустрічі, а не за допомоги листів, заявляв на Офіційному сайті міської ради міський голова Василь Мазур. Депутати кажуть, що зверталися з аналогічною пропозицією. У відповідь – тиша. Про реакцію депутата Верховної Ради України Богдана Кицака на обидва звернення, думається, стане відомо пізніше.

Останні новини