Бердичів

міська рада

Ви варті цілого світу! Цінуйте себе! (фоторепортаж до Дня святого Валентина)

Як не чекай на своє кохання, та воно все одно сколихне твоє життя несподівано. Якими би насиченими й яскравими не були раніше твої дні, кохання неодмінно забарвить їх у незнані до цього неповторні тони й напівтони. Так і сталося у Валентинів день у центрі Бердичева: його стриманий лютневий антураж розцвів чуттєвими кольорами.

14-го лютого амури працюють у кілька змін. Зазвичай на роботу виходять із повними колчанами стріл – закохувати так закохувати. Бердичівські амури – працівники міського Палацу культури – замість стріл застосували святкові кульки та чарівні сердечка з пророцтвами і нагадуваннями.

…Взагалі-то вона не мала наміру переходити через дорогу, але, заглянувши до свого сердечка, стрімко розвернулася та пішла пішохідним переходом, уважно озираючись на усі боки – а раптом, дійсно, узріє свою долю… Він прочитав зміст сердечка і посміхнувся: а й справді, вона, схоже, кохає його не за переваги, а всупереч недолікам… Молоде дівча сховало сердечко до кишені й мрійливо прижмурилося: цікаво, невже й справді в неї хтось таємно закоханий?.. «Я знала! Я відчувала, і це знак! Відтепер все буде по-іншому!», – ледь не викрикнула вона. Міцно затиснула сердечко у руці й рішуче покрокувала назустріч незнаній до сьогодні неповторності. У сердечку було написано: «Ти варта цілого світу! Цінуй себе!»

Ви варті цілого світу! Зі святом Романтики й Кохання, бердичівляни!