Бердичів

міська рада

Завершився Відкритий чемпіонат м. Бердичева з футзалу

У міському Палаці культури урочисто підвели підсумки Відкритого чемпіонату м. Бердичева з футзалу, організаторами якого виступили міська Асоціація футзалу спільно з управлінням молоді та спорту за підтримки Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету. Протягом 2 місяців право на І місце у Вищій та 1-й лігах виборювали 15 команд.

ІІІ місце у 1-й лізі посіла команда «Прогрес», на щабель вище опинився «ТАSHIR», золоті медалі та звання переможця дісталися команді «S.W.S.» Щодо Вищої ліги, то почесну «бронзу» у ній вибороли гравці «AYAS», ІІ місце посіла команда «Цар Хліб», а переможцями чемпіонату стали представники ФК «Бердичів». Відзначили організатори ігор кращих гравців за амплуа: так у 1-й лізі кращим воротарем було визнано Антона Кота, кращим бомбардиром – Ярослава Коваленка, кращим гравцем став Дмитро Боровійчук. Кращим голкіпером Вищої ліги визнали Дмитра Гнатюка, кращим бомбардиром – Олександра Гончарука, а кращим гравцем – Дмитра Павловського. Відзначили також і кращих тренерів та арбітрів: у 1-й лізі ними, відповідно, стали Дмитро Подгорчук та Сергій Іськов, у «вишці» – Ігор Зеленцов та Богдан Антонюк.  

Переможців, призерів та учасників чемпіонату привітали організатори, вручивши грамоти, дипломи, кубки, медалі та подарунки. Вишукані мистецькі презенти учасники спортивного дійства отримали від місцевих співочо-танцювально-циркових талантів.

Останні новини