Бердичів

міська рада

Зарплата освітянам, кошти на заходи проти коронавірусу, «соціальне таксі», ЖКГ: депутати внесли ряд змін до міського бюджету

Потреба внести ряд змін до міського бюджету зібрала на позачергову сесію бердичівських депутатів. Так місто прийняло державну освітню субвенцію у сумі 4,7 млн. грн.: кошти спрямують на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам закладів загальної середньої освіти. За зверненням керівництва КНП «Бердичівська міська лікарня», підприємство отримає з міського бюджету 305,0 тис. грн. на заходи щодо недопущення розповсюдження випадків захворювань, спричинених коронавірусом. Окрім того, 200,0 тис. грн. буде виділено на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет. 325,0 тис. грн. з загального фонду міської казни спрямують на оплату послуг з гідродинамічного очищення свердловин.

Змін зазнав і місцевий бюджет розвитку: так, зокрема, 190,0 тис. грн. буде направлено на реконструкцію І поверху частини нежитлової будівлі операційного корпусу під відділення екстреної допомоги (згідно доручення голови Уряду реалізувати проєкти з приведення приймальних відділень до уніфікованого зовнішнього вигляду та оснащення діагностичним обладнанням. Аби взяти участь у проєкті, потрібно виготовити проєктно-кошторисну документацію).

У 190,0 тис. грн. обійдеться місту придбання автомобіля для територіального центру із метою надання послуги «соціальне таксі», скористатися якою зможуть люди з інвалідністю, котрі пересуваються на візках. У рамках Регіональної програми цільової соціальної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їхнього числа, місто на умовах співфінансування виділяє 50 % – 267,0 тис. грн. Стільки само спрямує на реалізацію програми обласний бюджет.

Цілий ряд позицій у зміненому бюджеті розвитку стосується галузі ЖКГ. З-поміж іншого, кошти виділятимуться на придбання насосного обладнання та комплектуючих виробів для артезіанських свердловин, на капремонти хлораторної по вул. Аширбекова та вузла знезараження питної води на насосній станції № 3, що на фільтрувальній станції. По 700,0 тис. грн. спрямують на реконструкцію мереж водопостачання на Варварівській та на будівництво мережі водовідведення на Робітничій. Капітальний ремонт очікує на міжсекторні доріжки на Центральному кладовищі та на дорожнє покриття вулиць міста.

У місті придбають та встановлять три громадські вбиральні – у Парку ім. Шевченка, на міському пляжі та у районі Кляштору Босих кармелітів (точне місце останньої визначать дещо пізніше). У 600,0 тис. грн. має обійтися, власне, саме придбання та встановлення, і ще 400,0 тис. грн. витратять на приєднання вбиралень до мереж.

Це – щодо змін у бюджеті. Вже традиційно питанням № 1 у Порядку денному сесії виступило надання одноразової матеріальної допомоги містянам, котрі потребують невідкладного та/або оперативного лікування хвороб, що складають загрозу життю. Цього разу 12 бердичівлян отримають допомогу на загальну суму 55,3 тис. грн.  

Останні новини