Бердичів

міська рада

Капітальний ремонт 1–го поверху міськвиконкому набув активної фази (фото)

Отримувати максимум адміністративних послуг – якісно, в одному місці, суттєво економлячи час, у комфортних умовах. Цим цілям служитиме кардинально оновлений та розширений Центр надання адміністративних послуг, що займе собою весь 1-й поверх міськвиконкому.

Ближче до кінця січня цього року там розпочався капітальний ремонт, що на сьогодні набув активної фази. Нині ніщо не нагадує про існування тут колись робочих місць адміністраторів ЦНАП та фахівців управлінь ЖКГ, містобудування й архітектури, відділу роботи з територіальною громадою тощо. Перші тимчасово розташувалися на 2-му поверсі, у холі біля актової зали: там уже облаштовані кабінети, в яких можна отримати потрібні адмінпослуги. Решту розмістили на 2, 3 та 4 поверхах міськвиконкому.

Зі слів головного відповідального за капремонт – першого заступника міського голови Романа Левицького, по ходу ремонту виникає чимало непередбачених до цього робіт. Оновлюють все «з нуля», і наразі від правого та лівого крил збираються переходити до центрального холу. У зв’язку з цим, звертає увагу Роман Левицький, на певний час центральний вхід до виконкому закриють: потрапити до приміщення можна буде з боку внутрішнього двору, через службовий вхід.

За планом, завершити усі роботи мають до кінця квітня, інформує перший заступник міського голови, є підстави сподіватися, що ремонт проведуть якісно і у визначений термін.