Бердичів

міська рада

У місті вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні (фото)

Пам’ять Героїв Небесної Сотні – людей, котрі своєю мужністю й патріотизмом продемонстрували українцям і всьому світу, як відстоюють незалежність рідної країни, волю народу та його право на гідне, цивілізоване життя – вшанувала громадськість Бердичева. Вважається, що саме у трагічні й світлі дні лютого 2014-го українці заявили про себе як нація, усвідомивши власну відповідальність за те, як житимуть далі, за демократичні права, закріплені Конституцією України, за життя не у свавіллі, а у повазі до закону. Все це призвело до кривавого протистояння: люди виступили проти правлячого режиму – той відповів снайперськими кулями.

Загиблих у цьому протистоянні назвуть Небесною Сотнею, і сьогодні їхнє покровительство відчувають оборонці України, усі, хто відстоює її цілісність та свободу у боротьбі з ворогом. Бердичів вірить, що перемога і побудова успішної країни стане найкращою даниною пам’яті полеглих Героїв.

Хвилиною мовчання вшанували містяни кожного з Небесного війська. Разом зі священиками Православної Церкви України та греко-католицької церкви звернулися до Господа з молитвою, аби беріг Україну щодня і щохвилини. Вогонь свічок та живі квіти… Місто пам’ятає Героїв, котрі пожертвували власним життям заради світлого й квітучого життя своїх співвітчизників.