Бердичів

міська рада

У міській раді погодилися на кредит від НЕФКО в 1,0 млн. € на реконструкцію мереж водопостачання

Депутати міської ради проголосували за погодження пропозиції Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) на надання місту кредиту в 1,0 млн. € та гранту у рамках Інвестиційної програми сусідства (NIP) на реконструкцію мереж водопостачання.

За інформацією заступника міського голови Сергія Онофрійчука, сума кредиту –1,0 млн. €, інвестиційний грант NIP – до 150,0 тис. €, субсидії до сплати відсотків – до 185,0 тис. €. Термін погашення – до 10 років з моменту підписання договору, відсоткова ставка – фіксовані 3 % річних.  

Наразі фахівці працюють з проєктною документацією, продовжив Сергій Онофрійчук, попередній перелік об’єктів узгоджено з НЕФКО. Кошти планують вкласти:

  • У заміну всього насосного енергетичного обладнання у місті;
  • У поточний ремонт 14-ти насосних станцій;
  • У заміну труб великого діаметру (більше 160 мм) на 16-ти вулицях міста. Загальна протяжність – 11 км.

Згідно пропозиції, місцеве співфінансування має складати не менш ніж 10 % від загальної передбаченої вартості проєкту: НЕФКО фінансує все, що стосується обладнання, місто – відповідні роботи (в них, зокрема, входить і відновлення дорожнього покриття). Окрему увагу міський голова Василь Мазур звертає на той факт, що весь процес реконструкції та якість виконання робіт знаходитимуться під контролем фахівців-представників НЕФКО.

Останні новини