До уваги мешканців міста Бердичева, які належать до пільгових категорій населення!

До  Міністерства соціальної політики України надійшов лист від Міністерства закордонних справ України стосовно запрошення Президента Товариства Грецько-Української дружби “FAROS” Міхаліса Родопулоса про готовність прийняти на оздоровлення українських дітей у церковному таборі “Metropolis of Elis and Olena in Skafidia”, який знаходиться на півострові Пелопоннес в Греції (м. Скафідія), у 400-х метрах від берега моря.

Грецька сторона пропонує оздоровлення для гостей табору в період з квітня по жовтень за пільговими цінами. Покриття витрат на проживання та транспорт проводиться за кошти батьків (осіб, які їх заміняють) і за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

Для отримання додаткової інформації необхідно звернутися до відділу з питань сім’ї управління праці, сім’ї та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради за адресою: м. Бердичів, вул. Семенівська, 3 кабінет № 4 або зателефонувавши за номером 7-40-54.