Міський голова Василь Мазур зустрівся зі Скраглівським сільським головою Олександром Рубаном (фото)

Це може статися з дня на день – офіційна поява Бердичівської міської об’єднаної територіальної громади. Нагадаємо: до неї, окрім, власне, самого Бердичева, увійдуть громади двох сіл – Скраглівки та Підгороднього, що підпорядковуються Скраглівській сільській раді.

Під знаком майбутнього об’єднання відбулася зустріч між міським головою Бердичева Василем Мазуром та Скраглівським сільським головою Олександром Рубаном. Наразі сторони, здебільшого, обмінялися загальною інформацією про інституції, що забезпечують життєдіяльність очолюваних ними населених пунктів. Попереду – більш детальне знайомство. Що можна сказати вже сьогодні – Бердичів, Скраглівка та Підгороднє готові до співжиття однією громадою. Головне, на чому зійшлися обидва голови, –мешканці сіл не повинні пошкодувати про своє рішення увійти до міської ОТГ.