Бердичів

міська рада

Дезінфектори виїдуть до с. Маркуші: там перебувала дитина з підозрою на COVID-19

Епідеміологи вже взялися за розслідування, а дезінфектори виїдуть до с. Маркуші: там певний час перебувала 10-місячна дитина, в якої підозрюють наявність коронавірусу. Про це на засіданні виконавчого комітету повідомив завідувач МРВ ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр» МОЗ України Олександр Запаренюк.

За його інформацією, 18.03.2020 р. о 9:35 фахівці відділу отримали термінове повідомлення від обласного лабораторного центру про те, що 18.03.2020 р. о 1:00 ночі до боксу інфекційного відділення дитячої обласної лікарні госпіталізували дитину віком 10 місяців з підозрою на COVID-19. Відомо, що 7-9 березня вона перебувала у польському Кракові, потім сім’я поїхала до Львова, де мешкає, після чого вирушила до батьків у Маркуші.

Цей випадок свідчить про те, що інформація, мовляв, коронавірус вражає мало не суто людей похилого віку, є стереотипом, зауважує міський голова Василь Мазур: хворіють люди різного віку, з різним станом здоров’я. А це значить, що ситуація надзвичайно непроста і потребує адекватних заходів впливу.