Бердичів

міська рада

«Жінка надихає»: святкову виставку презентували вільні художники та майстри «Вернісажу» (фото)

Багато квітів, природи, облич, багато Бердичева та свіжості весняного настрою: у Музеї історії міста традиційну виставку робіт під назвою «Жінка надихає» представили члени Спілки вільних художників і народних майстрів «Вернісаж». Цьогорічна експозиція має ряд відмінностей від раніше презентованих: у ній немає жодної картини з виставки-2019, своїми творіннями до мистецького дійства під знаком «Вернісажу» долучилися викладачі Бердичівської художньої школи, значна більшість авторів презентували зовсім свіжі роботи, народжені вже цього року.

Від імені міського голови Василя Мазура та від себе, як шанувальниці образотворчого мистецтва, подякувала організаторам виставки начальниця міського відділу культури Валентина Кузьменко. Подякувала, перш за все, за збереження традиції дарувати жінкам на 8 Березня свою творчість і натхнення: на подібних традиціях бо і зростають інновації. Роботи художників та майстрів «Вернісажу», картини викладачів «художки», відзначила, є чудовим прикладом для юних талантів, а щодо бердичівлянок, то їм, думається, надзвичайно приємно зустрічати весну у таких чарівних барвах. Своїми роботами члени «Вернісажу» намагаються зігріти душі людей, і за це їм дяка від керівника спілки Олександра Войтка-старшого. А ще – побажання жінкам відчувати це тепло цілорічно й завжди.

Побачити та відчути, на що здатен надих прекрасної половини людства, усі бажаючі зможуть протягом 2-х тижнів: виставка працюватиме до 20 березня.