Бердичів

міська рада

З 24.03.2020 р. у Бердичеві припиняють рух громадського транспорту та роботу спортивних і дитячих ігрових майданчиків

З 24.03.2020 р. у місті припиняють рух міського пасажирського транспорту. Так вирішили на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, про що представникам ЗМІ повідомив заступник міського голови Сергій Онофрійчук. Останні дні, констатував, продемонстрували, що прийняті у місті рішення щодо запобігання можливому розповсюдженню коронавірусу не виконує частина водіїв та більша частина пасажирів. Мова йде про невикористання засобів індивідуального захисту та про перевезення більше ніж 10-ти пасажирів. В останньому здебільшого винні самі пасажири, зауважив Сергій Онофрійчук, котрі часто ігнорували рекомендації водіїв. Так у суботу 21 березня, повідомив, від рук «понаднормового» пасажира постраждав водій однієї з маршруток.

У зв’язку з прийняттям рішення про припинення руху, продовжив заступник міського голови, усі керівники підприємств, установ та організацій «критичної інфраструктури» – медичних закладів, Водоканалу, Теплоенерго, РЕМ, газового господарства тощо – мають організувати та забезпечити доставку своїх працівників на роботу та з роботи. Умова: кількість пасажирів у транспортному засобі не має перевищувати 10 осіб, усі повинні бути у засобах індивідуального захисту.

Щодо водіїв служб таксі… Їм забороняється працювати без засобів індивідуального захисту. Так само пасажири, котрих вони перевозять, мають бути у таких засобах. Відповідальність, у першу чергу – на водіях.

До кінця карантину забороняється функціонування усіх спортивних та дитячих ігрових майданчиків. Відповідальність за дотримання цього рішення лягає на балансоутримувачів. Скупчення дітей та дорослих несе ризик тісного контакту, а значить – і розповсюдження вірусу.