Бердичів

міська рада

Палац спорту, ліки для хворих та шляхопровід: ці питання зібрали депутатів на позачергову сесію

На 62-й позачерговій сесії бердичівські депутати внесли зміни до рішення міської ради від 24.12.2019 року «Про придбання у комунальну власність нерухомого майна – приміщення будівлі Палацу спорту (літера А), розташованого за адресою: Житомирська область, м. Бердичів, вул. Європейська, 81». Зміни пов’язані зі зміною власника майна. Управлінню освіти і науки доручено укласти та підписати договір купівлі-продажу за ціною 9 199 900 грн. на підставі висновку про вартість об’єкта оцінки відповідного майна, складеного ТОВ «Експерт нерухомості-2015» (м. Київ) з власником майна.

На підставі звернення начальника міського відділу охорони здоров’я та у зв’язку з відсутністю поставки імуносупресивних препаратів за кошти державного бюджету, виникла нагальна потреба щодо перерозподілу видатків міського бюджету. Кошти, зекономлені по сплаті за енергоносії (56 102 грн.), спрямують на придбання медикаментів хворим із трансплантованими органами. На рівні держави не відбулися тендерні процедури, інформували на сесії, тож ліки не закупили, і місто вирішило терміново допомогти власними коштами.

Перерозподіл коштів здійснять і по спеціальному фонду міського бюджету: 100,0 тис. грн. буде спрямовано на реконструкцію шляхопроводу над залізничною колією по вул. Житомирській. Мається на увазі, що з метою забезпечення своєчасного та ефективного використання державної субвенції на реконструкцію шляхопроводу необхідно провести коригування та перерахунок кошторисної документації у діючі ціни. Запропонованим депутатам проєктом рішення передбачалося виділення 100,0 тис. грн. на коригування кошторисів та проведення експертизи.