Бердичів

міська рада

Рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16.03.2020 р.

Рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС, прийняте на останньому засіданні 16.03.2020 р., озвучив перед членами виконавчого комітету заступник міського голови Сергій Онофрійчук.

Комісія вирішила:

1. Інформацію міського голови, його заступників, керівників підприємств, установ та організацій щодо проведення заходів для захисту життя та здоров’я населення міста від захворювання коронавірусом COVID-19 взяти до відома.

2. Виконавчому комітету Бердичівської міської ради розглянути питання  про виділення коштів з міського бюджету :

2.1. Відділу охорони здоров’я на придбання для потреб КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради та КНП «ЦПМСД» Бердичівської міської ради швидкі тести на IgG/IgM до вірусу COVID-19 в кількості 150 шт. та для потреб КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради на закупівлю плівки рентгенівської  медичної синьочутливої (30х40см) в кількості 3-х наборів (по 100 аркушів).

2.2. КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради

-відповідно до норм табеля матеріально-технічного оснащення відділень (палат) інтенсивної терапії інфекційних відділень затвердженого наказом МОЗ України № 665 від 13.03.2020 року – на придбання апарату  штучної вентиляції легень та кисневий концентратор;

– 300,0 тис. грн. для поповнення запасів ЗІЗ, дезинфікуючих засобів та облаштування палат та боксів інфекційного відділення киснем.

2.3. МКП «Бердичівкомунсервіс», МКАРС  в сумі 26 тис. грн. для придбання по одній одиниці генератора холодного диму для проведення дезінфекції в приміщеннях.

3. Керівникам МКП «Бердичівкомунсервіс», МКАРС вжити заходів щодо підготовки відповідних фахівців зі складу підприємства та служби для використання генератора холодного диму за призначенням.

4. Директору КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради на період карантинних заходів обмежити госпіталізацію пацієнтів, стан яких не вимагає термінової медичної допомоги у зв’язку з введенням на території України карантинних заходів та провести зустріч з керівництвом КНП «Бердичівська центральна районна лікарня» щодо перепрофілювання відділень для розміщення жителів району з підозрою на COVID-19.

5. КНП «Центр первинної медичної санітарної допомоги» Бердичівської міської ради

5.1.На період карантину припинити планові  медичні огляди.

5.2. Виписку електронного рецепту за програмою «Доступні ліки» здійснювати в телефонному режимі.

5.3.У вихідні дні в амбулаторії № 6 віл. Житомирська 44/2  з 9 по 18 годину здійснювати прийом черговим сімейним лікарем та педіатром

5.4.Інформувати населення про зміни в роботі закладу

6. Завідуючому Бердичівського районного відділу Державної Установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» підготувати перелік дезінфікуючих засобів та їх замінників та надати аптечній мережі. Організувати взаємодію з КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради щодо забезпечення засобами індивідуального захисту задіяних працівників установи підчас реагування на випадок коронавірусної інфекції.

7. Заступнику міського голови Адаменко В.В.,  організувати виготовлення пам’яток  про захист життя та здоров’я громадян від інфекційних хвороб, а саме коронавірусної інфекції, та забезпечити  їх розповсюдження в достатній кількості серед підприємств, установ та організацій усіх форм власності, особливу увагу звернути на транспортні засоби для перевезення пасажирів.

8. Керівникам та власникам  автотранспортних  підприємств (власникам транспортних засобів), що здійснюють перевезення пасажирів, приступити до негайного виконання доведених до них рішень міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в іншому випадку будуть вживатись заходи згідно з законодавством України.

9. Відділу економіки та інвестицій направити перелік дезінфікуючих засобів, рекомендований Бердичівським районним відділом Державної Установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України», в аптечну мережу міста.

10. ТОВ «Полісся-Екосфера» забезпечити своєчасне вивезення твердих побутових відходів по всіх мікрорайонах міста

11. МКП «Бердичівкомунсервіс» забезпечити прибирання доріг міста та зрізання аварійних дерев.

12.  Управлінню праці , сім’ї та соціального захисту населення, виконавчому комітету Бердичівської міської ради змінити режим роботи, з метою убезпечення мешканців міста та працівників, про що повідомити в засобах масової інформації міста.

13. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови за розподілом обов’язків.