Бердичів

міська рада

У Бердичеві посилено заходи безпеки з недопущення розповсюдження коронавірусу (проєкт рішення виконкому)

Позачергове засідання провели члени виконавчого комітету. Після того, як вони збиралися востаннє, повідомив міський голова, було отримано додаткові рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Ситуація погіршується, констатував Василь Мазур, кількість хворих на коронавірус збільшується і відбувається все це у різних регіонах країни. Потрібно вносити зміни до розробленого алгоритму дій, а до порушників законодавства терміново застосовувати більш рішучих заходів.

Деякі представники бізнесу, як і деякі їхні підлеглі, не завжди адекватно реагують на зауваження щодо ігнорування вимог законів, зазначив, у свою чергу, заступник міського голови Сергій Онофрійчук, тож є прохання до тих, хто ще не усвідомив усю серйозність ситуації, виконувати закон. На благо їх самих, їхніх родичів та усіх мешканців Бердичева.

Щодо нового проєкту рішення, то одним з його положень стала повна заборона з 21.03.2020 р. роботи усіх міських ринків та усіх павільйонів, що там розташовані. Закривають не тому, що на ринках не дотримуються правил, звернув увагу Василь Мазур: таким чином, сподіваються, зменшиться потік приїжджих до міста. Тим паче, в області вже не працює жоден ринок.

Сергій Онофрійчук зачитав запропонований проєкт, а членам виконкому запропонували внести необхідні, на їхню думку, пропозиції та зауваження. Зрештою, кінцевий варіант узгодили і віддали за нього свої голоси.

До бердичівлян, котрі останніми днями приїхали до міста з-за кордону, звернувся міський голова. Запропонував подумати про себе, про близьких і вдатися до тимчасової самоізоляції. А керівників підприємств, установ та організацій вирішити питання з такими працівниками, застосувавши, можливо, дистанційну форму роботи.

! Ознайомитися з повним текстом прийнятого рішення можна, пройшовши за посиланням:

Останні новини