Бердичів

міська рада

Чарівних бердичівлянок привітали зі святом 8 Березня (фото)

Аби всі присутні жінки відчули себе Жінками – саме на це спрямували свої зусилля організатори присвяченого Дню 8 Березня святкового весняного дійства у міському Палаці культури. На переконання першого заступника міського голови Романа Левицького, бердичівлянки – найпрекрасніші у прекрасній половині людства, їхні серця здатні розтопити навіть найхолоднішу пору року. Гарної долі, здійснення мрій та жіночого щастя побажав винуватицям свята Роман Левицький, а квітами привітав матерів загиблих на сході України Героїв. Саме завдяки їхнім синам, зазначив, у місті мають змогу святкувати, працювати, жити…

Прийшов час найвеснянішого та найжіночнішого зі свят, а разом із ним прийшов час чоловікам ламати голови на тим, як вразити своїх найдорожчих жінок. Благо, є у Бердичеві статні, мужні й харизматичні ведучі Палацу культури, котрі, так би мовити, володіють ситуацією. Поради від них: потрібно щось велике, просте й красиве. І щоб обов’язково увага. Ну і щоби недешево. А взагалі, вважають, краще за все – потрійний презент. Тоді і подяка, пояснюють, буде потрійна.

Жінки – вони, як чарівна музика, діляться ведучі, сідаєш ось до такої в автівку – і ти вже у царстві затишку й ніжності, а не серед запасок, тросів та попільничок. І якої би довжини список покупок вона тобі не склала, а все одно неодмінно докине у спину: «Сіль не забудь купити». У цьому, мабуть, їхня сіль і є – кому про це знати, як не Сергію Ланцову, Олександру Кавколюку та королям духової музики з «Прогресу»?..

Хто з чоловіків не трусився під час фільму жахів «Забути важливу дату»?.. Он зі сцени так і казали, мовляв, краще вже забути гуму вчасно поміняти та всю зиму на літній пересуватися. Казали і трусилися, лишень Дмитро Печенюк був спокійний. А чому? Тому що не забуває дарувати компліменти жінкам щодня. Так вже точно жодної дати не пропустиш…

Жінка вона така, така… Ось говорить чоловікові щось, говорить, а що говорить… Здається, він і не слухає, та це лише на перший погляд: у цей час, зізнаються бердичівські чоловіки, ти, наче, перетворюєшся на одне пульсуюче серце. І у думках одне-єдине: «Яка Жінка!» Одна її посмішка – і твій день зроблено! Одне її «Милий» і ти вже не йдеш на вечірку з друзями! Лише вона здатна вмить зробити тебе найщасливішою людиною у світі! І чому, питається, такими щасливими на сцені виглядали Олександр Боровський, Михайло Мініч, Сергій та Олександр Ігнатенки?.. Втім, навіть сильна половина міського Палацу культури зізнається: скільки про Жінку не дізнавайся, скільки не розгадуй і не відкривай, а все одно залишиться у ній місце для загадки. Тому що Жінки – це Всесвіт, що ним можна любуватися й очаровуватися безкінечно. І як же ж це чудово, що у цьому Всесвіті знаходиться місце для них – мужніх, але нерідко таких полохливих, розсудливих, але нерідко таких метушливих, заґартованих, але таких охочих до ласкавого слівця. Для чоловіків. І цього дня чоловіки Бердичева зичать своїм «Всесвітам» лише одного – бути щасливими!

Останні новини