Бердичів

міська рада

Близько сотні питань за 3 години: бердичівські депутати виконали свій громадянський обов’язок просто неба

В актовій залі виконкому зібралися депутати Бердичівської міськради на чергову, 64-ту, сесію. У порядку денному – під сотню питань, та, власне, у самій залі народні обранці побули зовсім недовго: заслухали оперативну інформацію від директорки міської лікарні Лариси Бабікової та більшістю голосів проголосували за те, аби змінити місце проведення сесії. Далі працювали вже на свіжому повітрі просто неба.

Серед іншого, прийняли рішення щодо ряду ставок – збору за місця для паркування транспортних засобів, туристичного збору, транспортного, єдиного та земельного податків, ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно. Затвердили низку Програм – соціальної підтримки учасників АТО/ООС, членів сімей загиблих учасників АТО/ООС та ВПО, розвитку Бердичівської ДПІ, сприяння публічності та розвитку казначейського обслуговування, забезпечення безпечного та якісного харчування у закладах освіти на 2020-22 рр., про поліпшення стану, гігієни праці та виробничого середовища, запобігання й протидії домашньому насильству, оздоровлення та відпочинку дітей тощо. Також затвердили ряд звітів щодо виконання міських Програм та фінансових планів – зокрема, фінплани Бердичівської міської лікарні. Традиційно депутати розглянули та прийняли рішення з земельних питань. Проголосували і за завершення приватизації нежитлових приміщень, що на Житомирській та Козацькій, затвердили список присяжних у місцевому суді та план роботи міської ради на 2020 рік.

На все про все (разом із Різним) витратили близько 3-х годин, тобто, спрацювали продуктивно. А разом із тим, зі слів міського голови, виконали свій громадянський обов’язок, розглянувши важливі питання життєдіяльності міста у непростий час карантину. За що Василь Мазур висловив депутатам щиру подяку.

Останні новини