Бердичів

міська рада

Василь Мазур про новий, розширений ЦНАП: «Тут буде настільки зручно і функціонально правильно, що громада це відчує» (фото)

Реконструкція всього першого поверху міськвиконкому під новий, розширений Центр надання адміністративних послуг, зі слів головного відповідального за цей об’єкт – першого заступника міського голови Романа Левицького – виходить на фінішну «оздоблювальну» пряму. Нагадаємо: роботи тут стартували наприкінці січня цього року і передбачалося, що завершать їх до кінця квітня. Дещо пригальмував реконструкцію коронавірус, розповідає Роман Левицький, плюс у процесі робіт поставало чимало незапланованих проблем – виникла необхідність затвердити нову проєктно-кошторисну документацію.

Працівники докладають усіх зусиль, аби у непростих умовах зробити свою роботу якісно, стверджує інженер з технагляду Михайло Якимчук, вони – відповідальні і не хочуть підвести місто. У міського голови ж бо планів щодо нових будівництв вистачає.

Сам же ж Василь Мазур, котрий на пару з Романом Левицьким виступив гідом для групи у складі членів виконкому, зазначає: незважаючи на те, що до країни і до Бердичева прийшов коронавірус, життя у місті не зупинилося, і міська влада посилено працює над створенням для бердичівлян по-справжньому комфортних умов. Такі умови в оновленому ЦНАП прагнуть створити як для відвідувачів, так і для персоналу. Окрім цього, зауважує міський голова, фахівці працюють над тим, аби якомога більше людей змогли отримувати послуги, використовуючи інтернет.

Новий Центр – це далеко не данина моді, звертає увагу Василь Мазур: у Бердичеві свій «міні-центр» у вигляді відділу з роботи з територіальною громадою функціонував ще з тих пір, коли такого поняття, як «ЦНАП», не було.  Так, подібне будівництво потребує значних зусиль: здійснити реконструкцію у вже існуючому приміщенні набагато складніше, аніж збудувати все «з нуля».

На жаль, склалося так, що з графіку реконструкції дещо вибилися, зауважує Василь Мазур, але постараються зробити все можливе, щоби відкриття відбулося найближчим часом, ставши приємною подією для містян на тлі останнього негативу. Меншою мірою, у Центрі буде все настільки зручно і функціонально правильно, запевняє, що бердичівляни це відчують.

Останні новини