Бердичів

міська рада

Велике будівництво: Наталія Остапченко оглянула, як ремонтують дороги у Бердичеві (фото)

Заступниця голови ОДА Наталія Остапченко перевірила хід виконання робіт із  капітальної реконструкції двох доріг у місті Бердичеві. Ремонт дорожнього покриття по вулиці Житомирській та по вулиці Вінницькій виконується в рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

На Житомирщині ще з кінця лютого цього року розпочалася реалізація проєктів у рамках програми «Велике будівництво». У Бердичеві наразі здійснюється капітальний ремонт дороги протяжністю 1,476 км (вул. Житомирська) та дороги протяжністю 0,701 км (вул. Вінницька). Як саме проходять роботи з капітального ремонту доріг у місті сьогодні, 29 квітня, ознайомилася Наталія Остапченко.

«У рамках програми «Велике будівництво» на Житомирщині здійснять ремонт 196,3 км доріг, з яких 145,7 км – дороги місцевого значення та 50,6 км – дороги державного значення. На ці цілі області передбачено 1 млрд 942,7 млн грн. Змінений підхід до ремонту доріг, адже всі зусилля спрямовуються на капітальну реконструкцію, а не просто виконання ямкового ремонту», – зазначає заступниця голови ОДА.

Станом на сьогодні по вулиці Житомирській виконані такі роботи:

  • демонтували 208 пог. м бортових каменів;
  • влаштували вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття площею 16000,0 м²;
  • переклали 15 шт. горловин цегляних колодязів з люками.

На цій дорозі мають ще влаштувати асфальтобетонне покриття площею 4984,0 м²; встановити 208 пог. м бортових каменів; перекласти 3 шт. горловин цегляних колодязів з люками. На виконання всіх робіт з Державного дорожнього фонду спрямовано 8660,5 тис. грн. Завершити всі роботи з капітального ремонту дорожнього покриття вул. Житомирської у м. Бердичеві повинні до 1 липня 2020 року.

По вулиці Вінницькійстаном на 29 квітня 2020 року виконано такі роботи:

  • зняли існуюче асфальтобетонне покриття глибиною 30 мм площею 16800,0 м²;
  • розпочали розбирати бортові камені.

Решту робіт передбачається виконати протягом травня-червня 2020 року. Обсяг фінансування цієї дороги складає 4071,0 тис. грн.

Довідково: «Велике будівництво» – це програма Президента України, мета якої інфраструктурна модернізація. В рамках цієї програми планується здійснити масштабне будівництво та капітальний ремонт шкіл, дитячих садків, приймальних відділень лікарень, стадіонів та доріг.

Інформація та фото – з сайту Житомирської ОДА

Один відгук

  1. Очень жаль, что в очередной раз ремонт дорог в нашем городе проводят по методу Тяпкина _ Ляпкина. Живу по улице Житомирской, и присмотрелась к выполненным работам. Бордюрные камни почти везде в отвратительном состоянии, но никто и не собирался их менять. Если уже тратятся огромные деньги на ремонт дорог, так делайте это не только грамотно но и красиво. А то вид как в задрипанном колхозе (хоть их сейчас и нет). Вы ведь тратите не свои деньги а налогоплательщиков.

Останні новини