Бердичів

міська рада

Портативний апарат ШВЛ та антибіотики на загальну суму 200,0 тис. грн. передали міській лікарні бердичівські підприємці

Портативний апарат штучної вентиляції легень та партію антибіотиків від місцевих підприємців матимуть відтепер у своєму арсеналі працівники Бердичівської міської лікарні. Особливість даного апарата у тому, що пацієнта, підключеного до нього, за потреби можна транспортувати з відділення до відділення, на діагностику, до іншого закладу тощо. Щодо ліків, то, зі слів директорки лікарні Лариси Бабікової, їх можна використовувати при лікуванні як коронавірусу і можливих подальших ускладнень, так і при ускладненнях пневмоній та взагалі при пневмоніях – у випадках, коли потребуються дороговартісні антибіотики широкого спектру дії.

Передав все це до лікарні перший заступник Бердичівського міського голови Роман Левицький. У дуже важких умовах, коли у держави та на місцях – суттєві труднощі у забезпеченні медпрацівників усім необхідним для боротьби з коронавірусом, констатує він, у Бердичеві активно ведеться робота з залучення інших джерел фінансування. У даному випадку таким джерелом виступив сам Роман Левицький разом із друзями-представниками бізнесу: він ініціював, друзі підтримали, склалися коштами – медики отримали допомогу на загальну суму близько 200,0 тис. (вартість апарата – 120,0 тис. грн., антибіотиків – 80,0 тис. грн.).

У часи, коли про підступність та страшну силу COVID-19 дізнався весь світ, коли в Україні кількість хворих на коронавірус стрімко зростає і інфекція вже у Бердичеві, вони раді будь-якій допомозі, не приховує Лариса Бабікова. Медики вдячні за підтримку місцевій владі, вдячні підприємцям та абсолютно всім, хто не залишає їх сам-на-сам зі смертельно небезпечним вірусом. Все отримане від небайдужих людей, вірить лікарка, зрештою, допоможе забезпечити у місті якісне медичне лікування невідомої досі хвороби.

Останні новини