Бердичів

міська рада

У Бердичеві пропонуватимуть залучити до патрулювання містом підрозділи Нацгвардії

Бердичів пропонуватиме обласному штабу з боротьби з коронавірусом залучити до патрулювання містом підрозділи Національної гвардії. Про це на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомили міський голова Василь Мазур, його заступник Сергій Онофрійчук та начальник Бердичівського відділу поліції Олег Мельничук. Нацгвардійці здійснюватимуть піше патрулювання спільно з місцевими поліцейськими (запропоновано також долучити до патрулювання ГФ «Честь і порядок»).

Таким чином у місті мають намір посилити контроль за дотриманням карантинних вимог та прийнятих у виконавчому комітеті рішень. Об’їзди Бердичевом засвідчили той факт, що чимала кількість містян відверто нехтує вимогами карантину, підставляючи під реальну загрозу власне здоров’я й життя та життя і здоров’я десятків людей, у тому числі членів своїх сімей, друзів, знайомих. Бердичівлян вкотре закликають бути свідомими та відповідальними і, перш за все, максимально зменшити кількість контактів та більше часу проводити вдома.

Розташувати нацгвардійців у себе погодилися у 26-й артилерійській бригаді, за що Василь Мазур подякував командиру частини Андранику Гаспаряну.

Останні новини