Блокпости навколо Бердичева не встановлюватимуть. Обмежувальні заходи посилюватимуть безпосередньо у місті

У той час, як деякі з місцевих ЗМІ вже встигли «повністю ізолювати» Бердичів, інформувавши про, начебто, встановлення блокпостів та блокування в’їзду й виїзду, на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій інформували: блокпости навколо Бердичева – це те, що нині не на часі. Карантинні заходи з недопущення подальшого розповсюдження коронавірусу мають намір посилювати безпосередньо у місті.

До обласного штабу з боротьби з коронавірусом звернуться, аби там дали роз’яснення з приводу можливості погодження чи надання дозволу службі автомобільних доріг встановити на підпорядкованим їй ділянкам поблизу Бердичева відповідні дорожні знаки, що забороняли би в’їзд до міста транзитному транспорту (не лише вантажному – будь-якому). Мова йде про ділянки у районі «Жолудя», с. Половецького, вул. Білопільської, Елінга та ділянок з боку Хмільника та Чуднова. У свою чергу, КП «Бердичівкомунсервіс» мають намір доручити встановити відповідні знаки та таблички з написом «Карантин» безпосередньо у межах Бердичева: на пл. Седлецькій, вул. Білопільській, на Елінгу, у районі Молокозаводу та на вул. Чуднівській.