Бердичів

міська рада

29 квітня ще два мешканці Житомирщини померли від коронавірусу


29 квітня на Житомирщині зафіксовані ще два летальні випадки від коронавірусної інфекції. Від цього захворювання помер житель Житомирського району та житель Попільнянського району. Обидва чоловіки були на лікуванні у Житомирській центральній районній лікарні. Загалом в області від ускладнень, спричинених COVID-19, померли 10 жителів. Про це повідомила заступниця голови ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо ситуації з коронавірусної інфекцією на території області.

«Всього на Житомирщині станом на 29 квітня 2020 року зареєстровано 357 осіб з коронавірусом.

За останню добу (28 квітня) виявили лише три нові випадки цього захворювання. На жаль, сьогодні в області зафіксовані ще два летальні випадки від коронавірусної інфекції. Це 18-річний та 85-річний чоловіки», – зазначила Наталія Остапченко.
Внаслідок ускладнень, спричинених COVID-19, 29 квітня помер 85-річний житель с. Піски Житомирського району, діагноз якого був встановлений 20 квітня. Цього ж дня помер від ускладнень, які виникли через інфікування коронавірусом, 18-річний житель Попільнянського району. У першому випадку смерть настала від пневмонії, у другому – від кровотечі на фоні тромбозу.

Від коронавірусу вже одужали 19 осіб.

Закликаємо жителів області дотримуватися карантинних обмежень, мінімізувати соціальні контакти та
дотримуватися методів профілактики зараження коронавірусною інфекцією.

Зі сторінки Житомирської ОДА у мережі Facebook