Бердичів

міська рада

COVID-19 на Житомирщині: восьмий летальний випадок

Сьогодні, 27 квітня, на Житомирщині зафіксовано восьмий летальний випадок від коронавірусної інфекції.

Внаслідок ускладнень, спричинених COVID-19, 27 квітня помер 62-річний житель Житомирського району, який лікувався у Житомирській центральній районній лікарні. Пацієнт мав супутні патології і був на стаціонарному лікуванні. Лікарі намагалися зробити все, аби врятувати життя, але хвороба виявилась сильнішою.

Про це повідомив голова ОДА Віталій Бунечко під час щоденного брифінгу щодо ситуації з коронавірусної інфекцією на території області.

«На жаль, сьогодні вночі помер 62-річний чоловік помер від ускладнень, спричинених коронавірусною інфекцією. У пацієнта були супутні захворювання легень», – зазначив голова ОДА.

Нагадаємо, що перший летальний випадок від COVID-19 зареєстрований на Житомирщині в Радомишлі ще 13 березня, ще три летальні випадки пізніше сталися у Бердичеві, і 19 та 20 квітня померли двоє жителів Черняхівського району, 23 квітня стався летальний випадок у Малині. Таким чином в області зафіксовано вже 8 летальних випадків від цього захворювання.

Закликаємо жителів області дотримуватися методів профілактики зараження коронавірусною інфекцією: часто та ретельно мийте руки, не відвідуйте місця масового скупчення людей, при перших проявах недуги – негайно звертайтеся телефоном до лікарів.

Станом на 27 квітня 2020 року в Житомирській області зареєстровано 351 лабораторно підтверджений  випадок COVID-19. Варто зазначити, що в області від коронавірусу вже одужали 10 осіб.

Інформація – з сайту Житомирської ОДА

Останні новини