Бердичів

міська рада

Бердичівських артилеристів привітали з 1-ю річницею від дня отримання імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича

Від імені міського голови Василя Мазура, Бердичівської міської ради, її виконавчого комітету й усієї громади перший заступник міського голови Роман Левицький привітав керівництво та особовий склад 26-ї артилерійської бригади з 1-ю річницею від дня присвоєння почесного найменування – імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича.

Усвідомлення відповідальності за долю власної держави, патріотизм, вишкіл молодого покоління – такі цінності сповідував Роман Дашкевич – вірний син рідної землі, батько української артилерії, йдеться у вітальному листі. Саме такі цінності сповідують сьогодні воїни-артилеристи 26-ї бригади, котрі є авторитетом і прикладом для тисяч молодих людей.

Патріотизм, професіоналізм та гідність бердичівських гармашів – запорука надійного захисту української держави і непохитної віри у мирне майбутнє.

Бердичів щиро вдячний артилеристам за активну співпрацю та за безцінний внесок у справі захисту суверенітету й незалежності України. І бажає воїнам здоров’я та подальших професійних успіхів на мирних теренах рідної квітучої землі.