Бердичів

міська рада

Вітання з професійним святом приймали працівники бердичівської поліграфії (фото)

30 травня, у день, коли в Україні відзначають День працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження, у Бердичеві вітали зі святом місцевих поліграфістів. Перший заступник міського голови Роман Левицький і заступниця міського голови Валентина Адаменко завітали до колективів КП «Поліграфічна фабрика» та ТОВ «Транзит-С», очолюваних Сергієм Цимбалом та Ігорем Мельником.

У вітальному листі від Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету за підписом міського голови Василя Мазура зазначалося: на всіх етапах свого розвитку друкарська справа завжди служила інтересам людини. Відтворена думка, слово на папері як засіб спілкування з читачем набуває особливої ваги у нинішніх умовах. Справа, що нею займаються працівники поліграфії, була, є і буде суспільно необхідною. Серед розмаїття джерел інформації друкована продукція залишається найпоширенішою та найдоступнішою.

Бердичів зичить винуватцям свята та їхнім родинам незгасної творчої енергії, натхнення, бадьорості духу, міцного здоров’я і добробуту.