Бердичів

міська рада

Лариса Бабікова: попередньо з 1 червня міська лікарня буде готова надавати медичну допомогу

Останній пацієнт залишив інфекційне відділення Бердичівської міської лікарні у вівторок 26.05.2020 р. (він продовжуватиме лікування від супутніх патологій в іншому закладі), і станом на 27.05.2020 р. усі пацієнти, котрі лікувалися від COVID-19 у відділенні, виписані. Про це членів виконавчого комітету інформувала директорка лікарні Лариса Бабікова.  

У всіх стаціонарних підрозділах (у тому числі, і в інфекційному відділенні після виписки останнього хворого) завершили проводити заключну дезінфекцію, продовжила лікарка. Провели також бактеріологічне дослідження змивів у підрозділах: наразі чекають результати по реанімаційному та інфекційному відділеннях, у решті відділень результати негативні.

На зустрічах із керівниками підрозділів обговорено, як працюватимуть у подальшому, зазначила Лариса Бабікова. Має відбутися телефонна розмова з обласним управлінням охорони здоров’я з приводу зміни наказом управління маршруту пацієнтів: попередньо вже з 01 червня у міській лікарні відновлять роботу з надання допомоги хворим із коронавірусом, а також поновлять надання ургентної допомоги.

Станом на 27.05.2020 р., доповіла Лариса Бабікова, по м. Бердичеву лабораторно підтверджено 93 випадки захворювання на COVID-19, одужало 58 пацієнтів. Щодо медпрацівників, то з 30-ти хворих одужало вже 26. Четверо медиків чекають на результати повторних досліджень.