Бердичів

міська рада

Оглянуто хід виконання робіт з облаштування заїзної кишені біля 17-ї школи (фото)

Міський голова Василь Мазур разом із заступниками Романом Левицьким, Сергієм Онофрійчуком та Валентиною Адаменко оглянули хід виконання робіт з облаштування заїзної кишені біля 17-ї школи. За ініціативи Василя Мазура, протягом останніх років аналогічні заїзди з’явилися поблизу НВК № 4 та НВК № 10, у 2019-му за кошти міського бюджету виготовили проєктну документацію та провели підготовчі роботи у районі ЗОШ № 17.

Цьогоріч були спрямовані кошти на продовження робіт, і протягом травня-червня заплановано облаштувати тротуар біля школи, заїзну кишеню та провести роботи на дорозі – аби після дощів тут не утворювалися калюжі.

Нагадаємо: ще позаминулого року Василь Мазур звернувся до обласної державної адміністрації з тим, щоби відновити (а подекуди облаштувати там, де їх ніколи не було) тротуари по всій вулиці Паризької комуни. Роботи провели за кошти державного дорожнього фонду. Облаштування ж кишені біля 17-ї школи стане, свого роду, фінальним акордом у зміні обличчя вулиці. Подібні оновлення чекають і території поблизу інших навчальних закладів та соціальних об’єктів. Все залежатиме від фінансових можливостей міста.