Бердичів

міська рада

Посол Ізраїлю в Україні Джоель Ліон передав Бердичеву 600 продуктових наборів (фото)

У Бердичеві зустрічали Надзвичайного і Повноважного Посла Держави Ізраїль в Україні Джоеля Ліона. Дипломат, а також його заступник Йоав Бистрицьки та радник Посольства Фелікс Гурвіч прибули до міста з важливою місією – підтримати найбільш вразливі верстви населення, надавши гуманітарну допомогу – 600 продуктових наборів. Міський голова Василь Мазур інформував високоповажного гостя: подарунки вирішено адресно доставити учасникам бойових дій, ветеранам та інвалідам 2-ї Світової війни та родинам постраждалих від звірств нацистів під час Голокосту у Бердичеві.

Вважаючи на економічні проблеми в Україні та беручи до уваги ситуацію з захворюванням на COVID-19, посольство Ізраїлю не могло лишитися осторонь цих негараздів, зазначив пан Ліон. До наборів увійшли товари першої необхідності – рис, мука, цукор, чай, олія. Наскільки тісними й дружніми є стосунки між Ізраїлем та Україною і Бердичевом зокрема прагнуть засвідчити вони цією допомогою, продовжив пан Посол. Допомогою, можливо, скромною, але напрочуд душевною.

Пан Ліон уже вдруге у Бердичеві, і це слугує проявом великої поваги до міста, його історії, до бердичівлян, висловив переконання міський голова Василь Мазур. Зважаючи на особливості стану адаптивного карантину на Житомирщині, продовжив, місто з вдячністю приймає допомогу від Ізраїлю, особливо відзначаючи та цінуючи його дружню увагу. У цій ситуації, констатував Василь Мазур, високоповажний пан Посол проявляє себе не лише, як представник потужної держави, не лише, як дипломат, а й як людина високих моральних якостей. Єврейська громада Бердичева живе з містом одним життям, продовжив далі міський голова: усі разом працюють, святкують, перемагають і долають труднощі, у тому числі, й пов’язані з коронавірусом. Він переконаний: приїзд до міста високого гостя дасть поштовх для ще активнішого зближення двох народів та міст-побратимів, зазначив наостанок Василь Мазур. Славна традиція, закладена попередниками Джоеля Ліона (і, зокрема, Еліавом Бєлоцерковські), помножена на енергію, завзяття та підхід самого пана Джоеля, виступатимуть запорукою міцної та щирої дружби між Ізраїлем та Україною.

Бердичів висловлює щиру вдячність за дружню акцію Посольству Ізраїлю в Україні, особисто Послу пану Джоелю Ліону, лідерам єврейської спільноти, а також Почесному Консулу Ізраїлю у західних регіонах України пану Олегу Вишнякову.