Бердичів

міська рада

Про те, яких змін зазнають протиепідемічні заходи у Бердичеві з 11 травня (повний текст рішення виконавчого комітету)

Карантин у Бердичеві діятиме до 22 травня 2020 року. Водночас, відповідно до постанови Уряду від 04.05.2020 р. № 343 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» (її було оприлюднено ввечері 07.05.2020 р.), виконавчий комітет Бердичівської міської ради прийняв рішення дозволити діяльність ряду суб’єктів господарювання. Текст проєкту рішення на засіданні виконкому озвучила начальниця міського відділу з питань торговельного обслуговування та якості надання послуг Валентина Бородій.

Якщо узагальнити, зазначила, то дозвіл на відкриття з 11 травня отримали усі магазини непродовольчої сфери – виключно при умові дотримання усіх санітарно-епідемічних вимог.

Окрему увагу Валентина Бородій звернула на те, що основні вимоги до провадження діяльності у період карантину будуть означені у постанові головного державного санітарного лікаря України. Наразі постанову ще не затверджено: у разі затвердження її буде оприлюднено на Офіційному сайті Бердичівської міської ради. Водночас начальниця відділу закликає суб’єктів господарювання, котрі отримали дозвіл на відкриття, уважно вивчити розпорядження головного державного санітарного лікаря № 31: у документі розписано санітарно-епідемічні вимоги до кожного виду діяльності.

Бердичівські ринки… За інформацією начальника Бердичівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Житомирській області Валерія Бикова, 08.05.2020 р. його служба перевірить ринки «Привокзальний» та «Червона Гора»: їхнє керівництво сповістило, що ринки, начебто, готові до відкриття. Про перевірку готовності міського кооперативного ринку мова наразі не йде.

Схема тут нескладна, зазначив міський голова Василь Мазур:

–       ринок готовий до відкриття;

–       керівництво сповіщає про це Держпродспоживслужбу;

–       служба перевіряє і виносить свій вердикт.

Окремого рішення виконавчого комітету у даному випадку не вимагається.

Із текстом рішення виконавчого комітету можна ознайомитися, пройшовши за посиланням: