Бердичів

міська рада

У Бердичеві вшанували Героїв-борців за волю України

На честь усіх, хто в різні епохи боровся за волю України, усіх, хто прагнув бачити її не придатком якоїсь з імперій, а незалежною й квітучою, не червоною, не коричневою, а виключно кольорів неба і пшеничного колосу, встановлено в українській державі День Героїв.

23 травня українці, з-поміж іншого, згадують звитяжне воїнство – часів Київської Русі, козацтва й гайдамацтва, січових стрільців, вояків армій УНР та ОУН-УПА. Чільне місце у цій безсмертній когорті борців за життя України як незалежної держави посідають Герої, про яких нинішні українці знають не з підручників історії. Це наші батьки, сини, брати, наші друзі, однокласники й колеги по роботі, котрі, сповідуючи ідеали Європейської України – країни, в якій панує закон та повага до людини – вийшли на Майдан. Котрі зі зброєю у руках боронили й боронять нині цілісність держави у зоні АТО та ООС. Україна й Бердичів пишаються ними. Ми віддаємо безмежну шану живим Героям та пам’ятаємо Героїв, котрі віддали життя за свою державу, за свій народ, за мирне й гідне життя кожного з нас. Разом із матерями й батьками полеглих земляків ми оплакуємо непоправні втрати, разом прагнемо жити життям, про яке мріяли їхні сини, разом віримо у переможний мир.

У День Героїв Бердичів згадує кожного зі славного воїнства, хто, не рахуючись із жодними ризиками й небезпеками, ішов та йде сьогодні у бій за вільну Україну.

Вічна слава живим Героям! Вічна пам’ять і спокій Героям загиблим!

(на фото – перший заступник міського голови Роман Левицький та заступниця міського Валентина Адаменко покладають квіти до Меморіалу «Слава Героям!»)