Бердичів

міська рада

У Бердичеві демонтують старі металеві контейнери для сміття та контейнерні майданчики (фото)

У місті ведуться роботи з демонтажу старих сміттєвих контейнерів та контейнерних майданчиків. У зв’язку з масштабним впровадженням системи збору твердих побутових відходів до пластикових євроконтейнерів у старих, металевих, відпала необхідність. Окрім того, нові контейнери не потребують ані майданчиків, ані навісів.

Металеві баки застаріли морально й фізично, зазначає перший заступник міського голови Роман Левицький, тож, за ініціативи міського голови, було підготовлено відповідний проєкт рішення, за який, у свою чергу, проголосували депутати міськради.

Для зручності мешканців та працівників «Полісся-Екосфери» на місцях майданчиків проведуть благоустрій, продовжує Роман Левицький: підсипають щебеневу суміш та різаний асфальт.

Чимало металевих контейнерів ще залишилося у районах М’ясокомбінату, Газопроводу, вулиць Низгірецької та Білопільської: після демонтажу та благоустрою їхнє місце також займуть нові, пластикові – в «Екосфері» закупили достатню кількість для заміни.

Демонтаж планують повністю завершити протягом червня, інформує Роман Левицький, втім, зауважує, у Бердичеві залишаються місця, куди великогабаритному транспорту, що обслуговує євроконтейнери, не дістатися. Тож там залишатимуться металеві баки, що їх у разі необхідності можна буде замінити на більш якісні й приглядні з числа демонтованих.

Останні новини