Бердичів

міська рада

У Бердичеві перевірили готовність дитячих садків до відкриття та передали колективам захисні засоби (фото)

Стан готовності бердичівських дитячих садків до відновлення діяльності з’ясували перший заступник міського голови Роман Левицький, заступниця Валентина Адаменко та керівництво міського управління освіти і науки. Без уваги не залишився жоден із закладів: спілкувалися з керівниками, колективами, перевіряли, яким чином у садках дотримуватимуться Тимчасових рекомендацій з організації протиепідемічних заходів на період карантину.

А ще – передали вихователям засоби захисту. За рахунок коштів міського бюджету для садочків закупили пірометри (інфрачервоні термометри), контейнери для використаних засобів індивідуального захисту та паперових серветок, оприскувачі для дезінфекції території, дезінфікуючі засоби, антисептики для рук, рідке мило, маски, рукавички, паперові рушники, пакети для контейнерів.  

Романа Левицького та Валентину Адаменко інформували про те, як проходитиме прийом дітей – починаючи від входу до закладу і закінчуючи опрацьованими маршрутами кожної з груп. Вихователі підготували приміщення – коридори, роздягальні, вбиральні, ігрові кімнати, спальні, облаштували ізолятори тощо. Провели дезінфекцію, розробили графіки прогулянок та занять, визначили, як відбуватиметься процес харчування, проведення термометрії, дезінфекції.  

Звісно, присутній елемент хвилювання, зізнаються педагоги, але вони докладуть усіх зусиль, аби діти не відчули жодних незручностей, а головне – залишалися здоровими.