Бердичів

міська рада

У День Перемоги у Бердичеві поклали квіти до пам’ятників переможцям нацизму (фото)

День Перемоги відзначили у Бердичеві покладанням квітів до пам’ятників усім тим, хто поклав життя за перемогу над нацизмом. Міський голова Василь Мазур, його перший заступник Роман Левицький, заступники Валентина Адаменко та Сергій Онофрійчук, секретарка міської ради Юлія Лефтер, представники 26-ї артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича, а також представники громадськості міста вшанували подвиг ветеранів 2-ї Світової війни, трудівників тилу, усіх тих, хто доклав неймовірних зусиль у боротьбі з гітлерівською Німеччиною, та усіх, кого торкнулася найбільш кривава і жорстока в історії людства війна.

Цьогорічна пандемія коронавірусу не дозволила відсвяткувати День Перемоги так, як зазвичай це робили у Бердичеві, зазначає Василь Мазур: карантин позбавив можливості утворити величезні живі коридори, уквітчані нарцисами, тюльпанами й сотнями посмішок, позбавив можливості тепло привітати одне одного та розділити радість світлого й величного свята однією багатотисячною бердичівською родиною. Та чи можна викреслити людську вдячність, що переповнює серце?.. І Бердичів неодмінно, як слід, подякує переможцям нацизму наступного року, переконаний Василь Мазур. Особисто він вірить у перемогу – над небезпечною хворобою, над ворогом у війні на сході України, у перемогу найкращих людських чеснот над усім темним і недобрим.

День Перемоги житиме, а люди пам’ятатимуть світлі й трагічні сторінки 2-ї Світової, переконаний, у свою чергу, Роман Левицький. Пам’ятатимуть та передаватимуть наступним поколінням.

Слова найщирішої подяки та любові усім матерям від імені команди міського голови висловлює Валентина Адаменко. Матерям, котрі втратили найдорожче у війні на сході України, котрі виховали сильних, мужніх, відданих Україні захисників.

Вічна шана та пам’ять переможцям нацизму, вічна шана та пам’ять захисникам незалежної України, вічна та сердечна подяка українським матерям.  

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

Останні новини