Бердичів

міська рада

Як відзначатимуть у Бердичеві Дні 8 та 9 Травня (фото)

День пам’яті та примирення і День Перемоги у Бердичеві відзначають уже впродовж останніх трьох днів: за цей час вітальні листівки вручили майже 600 учасникам 2-ї Світової війни, 51 інвалід війни отримав продуктові набори та грошові винагороди. Згідно листа голови міської організації ветеранів Сергія Желєзняка, продуктові набори передали й учасникам війни. Про це членів виконавчого комітету інформувала заступниця міського голови Валентина Адаменко.

8 травня, продовжила, представники педагогічних колективів Бердичева поклали квіти пам’яті до меморіальних дошок Героїв Радянського Союзу та наших Героїв-земляків, котрі загинули у бойових діях на сході України.

9 Травня – День перемоги над нацизмом у 2-й Світовій війні – у Бердичеві розпочнеться з покладання вінків та квітів до пам’ятника визволителям міста. Вшанують бердичівляни і пам’ять загиблих у 1941-45 рр. працівників заводу «Прогрес» та «Шкіроб’єднання ім. Ілліча». Вінки та квіти від містян покладуть до підніжжя Меморіалу «Слава Героям!» та обеліска Перемоги. Уквітчають також могилу підпільників та пам’ятник Скорботному Воїну.

Загалом, маршрут традиційний, зрозуміло, що цьогоріч вшанування народного подвигу відбудеться з урахуванням всіх вимог карантинних обмежень, зазначив, у свою чергу, Василь Мазур. Ветерани фронту і тилу, котрі мешкають у Бердичеві, котрі відновлювали це місто, підкреслив, мають відчувати, що їх шанують, а їхній подвиг пам’ятають. Це правильно і це по-людськи, переконаний міський голова, адже суспільство, в якому не поважають своїх батьків та свою історію, не має перспективи, а усі ми хочемо, аби Україна була квітучою й заможною, аби між поколіннями існували гарні стосунки. Аби по-людяному ставилися до тих, хто поклав життя та здоров’я заради того, щоби сьогоднішні українці могли жити, працювати, давати нові життя новим поколінням.    

Останні новини