Валентина Остапюк – про стан захворюваності на COVID-19 у Бердичеві

Станом на ранок 08.05.2020 р. у Бердичеві та Бердичівському районі зафіксовано 94 випадки захворювання на COVID-19: із них 88 – у місті та 6 – у районі. Про це на засіданні виконавчого комітету повідомила начальниця міського відділу охорони здоров’я Валентина Остапюк. З минулу добу (07.05.2020 р.) хвороба підтвердилася в однієї особи, 4 особи вважаються такими, що одужали.

Наразі 22 пацієнти перебувають в інфекційному відділенні Бердичівської міської лікарні, 4 – у відділенні інтенсивної терапії, продовжила Валентина Остапюк. Із 01.05.2020 р., нагадала, міська лікарня не приймає хворих із підтвердженим COVID-19, у відділеннях закладу доліковують пацієнтів із коронавірусом. Під наглядом сімейних лікарів знаходяться 216 осіб – ті, які прибули з-за кордону, та ті, хто контактував із хворими. Протягом 07.05.2020 р. у Житомирському обласному лабораторному центрі опрацювали 4 аналізи з Бердичева, інформувала далі начальниця відділу: 1 виявився позитивним, 3 – негативними.

Відповідно до наказу обласного управління охорони здоров’я, по закритті Бердичівської міської лікарні на карантин хворих на COVID-19 із Бердичева та району доправляють до Житомирської районної лікарні, породіль – до 1 міської лікарні м. Житомира, решту хворих – до Бердичівської районної лікарні.