“Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми”

Шановні мешканці міста Бердичева

Відповідно до Порядку виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першо та другої групи платників єдиного податку, затверджено постановою № 329 від 22 квітня 2020 р. Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми допомога призначається на період карантину,встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р.№211 «Про запобігання пошренню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2», та на один місяць після дати його відміни одному з батьків на кожну дитину до досягнення нею 10 річного віку (включно) у розмірі прожиткового  мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 01.01.2020р., і виплачується щомісяця за повний місяць.

Для призначення допомоги на дітей заявник подає/надає органу соціального захисту населення заяву у паперовій або електронній формі із зазначенням рахунка в установі уповноваженого банку та документи/відомості у паперовій або електронній формі.

Заявник подає у паперовій формі такі документи:

– копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;

– довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ОК-7);

– копія документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземців та осіб без громадянства);

– копія рішення міської ради або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Заявник подає в електронній формі такі документи( через сайт Минсоцполітики):

• фотокопії свідоцтв про народження дітей до 10-ти років або

відомості про свідоцтва про народження дітей (серія, номер, дата видачі, прізвище, ім’я та по батькові дитини, прізвище, ім’я та по батькові батьків);

–  фотокопії довідки з  Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ОК-7);

– фотокопія документа що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземців та осіб без громадянства);

фотокопія рішення про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

На заяву та документи/відомості, що подаються в електронній формі, накладаються кваліфікований електронний підпис заявника.