COVID-19 на Житомирщині: за добу 5 нових випадків. Бердичів – без змін.

8 травня на Житомирщині виявили п’ять нових випадків захворювання на коронавірус серед жителів Житомира, Новоград-Волинського та Житомирського районів.

Наразі в Житомирській області вже 485 зареєстрованих діагнозів COVID-19Найбільша кількість заражень спостерігається у Житомирі – 167 пацієнтів, у Коростенському районі – 100 та у Бердичівському районі – 94.

Також шляхом повторного ПЛР-дослідження сьогодні не виявили коронавірусну інфекцію в організмі ще у двох жителів області. Це 46-річна жінка з Житомира та 49-річна жінка з Черняхова. Загалом на Житомирщині одужали від коронавірусної інфекції вже 47 осіб.

Нагадаємо, що сьогодні, 8 травня, у Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О.Ф.Гербачевського голова ОДА Віталій Бунечко оглянув нову сучасну лабораторію для ПЛР-діагностики.

Інформація – з сайту Житомирської ОДА