Бердичів

міська рада

Громадяни звернулися – вулиці Трудову та Коцюбинського грейдеруватимуть (фото)

Благоустрій та дороги – ці теми доволі часто піднімали останнім часом мешканці міста у своїх зверненнях до міської ради, і саме їм присвятив виїзні зустрічі перший заступник міського голови Роман Левицький.

Так в одному зі звернень зверталася увага на стан вулиці Трудової. Роман Левицький побував на Трудовій разом із керівником КП «Бердичівкомунсервіс». Вирішили, що проблемну ділянку між Зоряною та Богданівською, якою рухається маршрутка № 14, грейдеруватимуть і здійснять підсипку. Взагалі, у перспективі тут потрібно асфальтувати, говорить Роман Левицький. Роботи, скоріш за все, вартуватимуть кілька мільйонів, і у 2020-му, принаймні, місту за власний кошт потрібно виготовити проєктну документацію. Грейдерувати на Трудовій «Бердичівкомунсервіс» уже розпочав.

Прийнято рішення розпочати грейдерування з підсипкою і на вул. Коцюбинського, де розташовані приватні будинки, збудовані колишнім Шкіроб’єднанням. Таким чином з вулиці забереться вода і покращиться дорожнє покриття. Схема практично стандартна: спочатку дорогу вирівнюють, потім підсипають відсівом (більші ями – щебнем), далі – зрізами асфальту і все це вкатують катком.